Novinkov.cz
Novinkov.cz

kalendář jmen
Publikováno 20. 5. 2019

Baculka chtěla na své svatbě vypadat dokonale. Až ji ovšem uvidíte, odpadnete!Mary Jane O’Toole ještě donedávna nepreferované zrovna nejdokonalejší styl života. Když ji ale obliba ve fastfoodech dohnala až k 130-ti kilogramům, řekla si dost, přičemž největším motivátorem v hubnutí byla pro ni blížící se svatba, na kterou si chtěla obléci vysněné šaty.

Mary svou váhu a vzhled velmi neřešila, protože byla šest let ve šťastném vztahu, ve kterém jí muži váha 130 kilogramů vůbec nepřekážela. A přestože důsledkem toho nezvládala chodit, v konzumaci kalorických pochutin polevit nehodlala. Zlom nastal až v momentě, jak si dívka prohlížela videa z výletu, na kterých si připadala pořádně obézní.

V tom momentě si baculka stáhla apku na hubnutí a odstartovala tvrdý boj. Největším pohonem byl pro ni v tomto směru určitě svadboný den, během kterého chtěla jako každá nevěsta vypadat dokonale.

Po roce dřiny a odříkání si kalorických dobrot se Mary pochlubila vytouženou váhou 66 kilo, díky čemuž si mohla obléci i své vysněné šaty. Horší je, že jí po hubnutí zůstala převislá kůže, kvůli které chce čerstvě vdaná paní podstoupit plastickou operaci. O svou úžasnou přeměnu se brunetka podělila i na Instagram, kde před ní všichni sklánějí klobouk.

Podívejte se v galerii dále na tuto její proměnu…

zdroj: krasa.cool