Novinkov.cz

Novinkov.cz

kalendář jmen
Publikováno 7.8.2016

Věděli jste, co všechno o vás dokáže prozradit to, jak zatínáte pěst?Na našem těle existuje spoustu věcí, které o nás prozradí mnoho. Málokdo ale ví, co prozrazuje zavírání pěsti. Podívejte se, co o vás tato jednoduchá činnost prozrazuje.

Jste nezištný člověk

 

Jste velmi energický a často netrpělivý člověk, který má velkou tendenci pomáhat lidem. Neustále se rádi učíte něco nového a jste i poměrně odvážní. Druzí vás ale neumí pochopit, jelikož jste často nervózní. Často se také setkáváte s lidmi, kteří využívají vaší laskavosti a proto potřebujete uznání a přijetí. Nikdy se ale skoro ničeho nevzdáváte.

 

Jste kreativní

 

Jste společenský typ, který se nejlépe cítí mezi hodně lidmi. Vaši přátelé vás mají nejraději kvůli vaší bystré mysli a upřímnosti. Jste rychlý, pilný a sebevědomí vám také nechybí. Máte ale strach z neúspěchu a to vás často zastaví. Potřebujete také chválu a souhlas. Nikdy ale nepřestáváte věřit v sebe.

 

Jste šarmantní osobnost

 

Jste velmi vtipný a výřečný člověk. Často to tak ale nevypadá protože jste trochu stydlivý a lidé vás tak často mají za málomluvného člověka. Rádi přemýšlíte a vyžadujete toho od sebe opravdu mnoho. Často vás přepadá smutek, který ale během chvíle přejde. Vaši přátelé se s vámi cítí velmi dobře.