Novinkov.cz

Novinkov.cz

kalendář jmen
Publikováno 13.9.2016

Žena si myslela, že je to mokrá krysa. Podívejte se ale, jak vypadá po 4 měsících. Neuvěříte 

Na podzim minulého roku šla Kathryn Van Beek z Auckland z Nového Zélandu jako každý všední den ze své práce na radnici. Už celý den velmi pršelo a byla zima. Kathryn tak při cestě do práce byla nesoustředěná a proto se velmi lekla, když se o její nohu otřelo něco studeného a mokrého. Prvně si myslela, že je to nějaká krysa…

Krysa ale hned začne utíkat a ono to stále zůstalo při její noze. Uvědomila si tak, že je to nedávno narozený kocourek, který měl dokonce ještě i pupeční šňůru. Kathryn neváhala a vzala ho hned domů. Nebyla si sice jistá, zda ho její kocour přijme, ale dobře to dopadlo. Život Kathryn se ale vcelku obrátil na ruby. Každé 2 hodiny musela svého malého kocourka krmit a dokonce si ho brát i do práce, kde se ale necítil dobře. V práci jeho manžela by se také neměl nejlíp, tak se manželé rozhodli pro jiné řešení.

 

Obstarali několik chův. Jejich rodina tak přicházela každé 2 hodiny k nim domů, aby mohla malého kocourka Bruce nakrmit. Vypadal totiž opravdu velmi špatně a téměř nic nevážil. Naštěstí ale dostal tu nejlepší péči a měl chuť bojovat. Podívejte se sami na to, jak vypadal po 4 měsících.

 

 

A to si představte, že si ho Kathryn málem spletla s krysou, kterou chtěla odhodit a odejít… Naštěstí ale vše bylo jinak a z Bruce už roste opravdu krásný kocour.