Novinkov.cz

Novinkov.cz

kalendář jmen
Publikováno 20.2.2017

Takto bude nejspíš vypadat nová legendární Nokie 3310. Koupili byste si ji?Vyznavače inteligentních mobilů tato zpráva pobavila, ale ti, kteří nedají dopustit na klasiku, se opravdu potěší. Nokia 3310 se brzy oficiálně vrátí do prodeje a na internetu už se již také objevily vizualizace jejího nového designu.


Nerozbitnost a odolnost. To jsou vlastnosti, které jsou pro model 3310 typické již několik desetiletí. I díky tomu se opět vrací na trh a zdá se, že zákazníci jsou z této zprávy více než nadšeni. Zřejmě je už přestala bavit vybitá baterie v polovině dne a neustále rozbitá obrazovka na smartphonu.

Po zveřejnění této zprávy se však objevila otázka, jak bude nová verze Nokie vypadat. Zatímco tvůrci zatím neprozradili nic konkrétní, internet již zaplavilo mnoho vizualizaci a odhadů. Jisté však je, že původní design zůstane relativně zachován až na malé novodobé vylepšení.


Legendární mobil bude mít tloušťku 14 milimetrů. To je téměř dvojnásobek oproti rozměrům iPhonu 7. Těšit se můžeš na barevnou obrazovku, mikro USB port pro nabíjení, rádio a také úložiště s velikostí 8GB. Nejzásadnějším zásahem nejen do designu ale i funkčnosti telefonu však bude kamera .

Novou Nokii 3310 uvedou na trh již tento měsíc na Mobile World Congress. Jde tak o nejočekávanější odhalení za poslední měsíce. Uživatelé se současným zlepšovákem určitě potěší a díky nim bude mobil použitelný nejen jako recese. Nicméně, zda zůstanou obsahem legendární hry jako Snake a Space Impact je stále tajemstvím. Co říkáš na její obnovený vzhled?