17 hrozných věcí, které lidé viděli na dně moře. Skutečné příběhy z hlubin
Disney
No ve skutečnosti všechno vypadá takto:
cocoloco93 / Via reddit.com
Nedávno se na internetové stránce Reddit objevila otázka pro členy fóra: Co považujete za nejstrašnější a nevysvětlitelné pod hladinou moře.
Toto je 18 odpovědí, ze kterých vás zamrazí
1.
„Instruktor potápění jednou řekl, že se někde potápěl, když velké hloubce našel kostru člověka v potápěčském oblečení s odpojeným přívodem kyslíku. Pokud si pamatuji, nahlásil to policii a ukázalo se, že mužova manželka mu během potápění speciálně zastavovala přívod kyslíku, aby se ho zbavila.“
2.
„Můžete se potápět v umělých jezerech a najít pozůstatky starých zatopených domů a osad… Můj přítel miluje potápění v jezerech.“ Říká, že nejhorší je, když ve tmě a tichu v hloubce 30+ metrů najednou narazíte na hřbitov.“
3.
„Brýle mi spadly do řeky a pokusil jsem se je vzít ze dna, ale místo toho jsem vytáhl ovčí lebku držíc ji za očnice.“
greecebyagreek.com
4.
„V roce 2010 si jeden člověk vzal auto na zkušební jízdu s prodávajícím a spáchal sebevraždu vylétnutím z mola rovnou do moře. Prodejci se podařilo uniknout rozbitím okna a vyplutím na hladinu…
Můj přítel, policejní potápěč, dostal za úkol dostat tělo ven z moře. Když našel auto, sebevrah stále seděl tváří vpřed, ruce měl na volantu, oči doširoka otevřené.
Když potápěč otevřel dveře ze strany řidiče, proud vody přešel přes rozbité okno, díky čemuž se hlava mrtvého pomalu otočila přímo na policistu.“
5.
„Jednoho dne se muž ponořil na dno našeho rybníka, aby zkontroloval odtok, ale teď to odmítá znovu udělat, protože říká, že tam viděl rybu, která by ho dokázala celého sníst. Říká, že má více než 6 m.“
6.
„Zaútočil na mě plejtvák dlouhoploutvý. Zvědavé mládě samice se plavalo kolem nás a my jsme byli mezi ní a ním…
Vrhla se na nás, ale na poslední chvíli se prudce ponořila do hlubin.“
7.
„Když jsem byla malá a koupala jsem se v jezeře v letním táboře, potápěla jsem se pod vodou a viděla jsem, jak se někdo s potápěčským přístrojem potápí pod molem a sleduje nás Jsem si tím jistá! nenašel.“
8.
„Učil jsem skauty plavit se na kánoi po místním jezeře… Během testu plavání jsem působil jako plavčík na vodě a sluneční brýle mi sklouzly z hlavy. Potopil jsem se za nimi a na dně jezera jsem našel zarostlý nemocniční vozík pro přepravu pacientů.“
amazingancient.com
9.
„Potápění jsem se věnoval několik let a nejzvláštnější věcí, jakou jsem kdy viděl, byl obrovský mrazák, několikrát omotaný těžkým řetězem…“
Vyznačili jsme GPS souřadnice a nahlásili jsme to policii. Potom jsme zjistili, co je uvnitř, protože jeden z potápěčů měl na policii přátel. Bylo tam 10 porcelánových panenek.“
10.
„Ačkoli já sám nejsem potápěč, ale od starých potápěčů jsem slyšel, že na dně vodní nádrže žijí obrovské sumci. O velikosti dodávky.“
11.
„Jednou jsem se potápěl v Port Elizabeth (město v Jižní Africe), kde se často vyskytují žraloci. Pod námi byla nějaká zajímavá věc a tak jsme se k ní přiblížili, abychom ji lépe viděli. Cítil jsem, jak mi chlad prochází celým tělem; a najednou se objevil žralok, téměř jsem dostal infarkt.“
12.
„Když můj otec studoval na vysoké škole, prováděl terénní zkoušky, které zahrnovaly potápění v Monterey Bay. Jednou na dně našel nákupní košík s cihlami a řetězem na rukojeti.
Přirozeně chtěl zjistit, k čemu byl řetěz připojen, a na konci našel lidskou nohu. Předpokládal, že někdo snědl zbytek těla a řekl, že jeho přátelé narazili na podobné nálezy.“
13.
„Je tam bezedná tma. Od doby, kdy jsem tam byl, skončil jsem s potápěním.“
14.
„Jednou skupina potápěčů našla muže, který přežil ve ztroskotané lodi díky nezatopené kajutě. Tady je video o tom, jak ho našli. žraloci a jiné ryby, jak požírají těla jeho kamarádů.“
15.
„Našel jsem tam podivnou zelenou masku starodávného vzhledu a neodvážil jsem se jí dotknout.“
16.
Plaval jsem s maskou u pobřeží Maui a najednou jsem cítil palčivou bolest na palci levé nohy. Rychle jsem se otočil a ocitl jsem se tváří v tvář se čtyřmi rozzlobenými rybami, které čekaly na potravu. Vyrůstal jsem na Havaji a v oceánu, ale poprvé ve svém životě jsem se cítil jako kořist.“
17.
„Jednou jsem viděl polovičního žraloka. Stále plaval, ale neměl levou stranu, všechny vnitřnosti mu trčely. Vypadal jako zombie žralok z Resident Evil. Pravděpodobně neuběhlo mnoho času od toho, jak byl napaden, protože je těžké přežít dlouhou dobu s vyčuhujícími střevy.“





