2 leté dítě bylo zachráněno svojí 8letou sestrou. Video, které vyvolalo velkou dávku kritiky po celém internetu

Publikováno 21. 7. 2023
Autor:

Dramatická situace v bazénu

Krásné slunečné dny lákají děti k venkovním hrám, a tak se osmiletá dívka a její dvouletá sestra rozhodly strávit den jen na zahradě, což málem vedlo k tragickému finále.

Na záběrech je vidět, jak si obě malé dívky hrají u bazénu. Nejmladší z dívek se rozhodla naplnit plastovou konev vodou. Když měla problém dosáhnout na vodu, její starší sestra jí nabídla pomocnou ruku. Dvouletá dívka se k sestře náhle přiblížila z druhé strany a znovu se sklonila nad vodou, což skončilo tragickou nehodou – spadla do bazénu.

Rychlá reakce osmileté dívky

Navzdory svému nízkému věku se starší sestra zachovala tak, jak se na dospělého sluší – bez váhání přispěchala sestře na pomoc. Prokázala neuvěřitelnou chladnokrevnost a rychle ji dostala z vody. Na záběrech vidíme také stejně rychlou reakci matky, která vyděšeně vyběhla z domu a běžela ke svým holčičkám.

Osmiletá dívka získává na internetu uznání.

Video se dostalo na platformu TikTok, kde nyní varuje rodiče před nebezpečím nechávat děti bez dozoru v blízkosti bazénu.

@eva_divaaa My 8 years old dauther saves 2 years old dauthers live #myheroworld #pool #pooldanger #babyfalldown #babyfalls #baseinas #seseisgelbejasese #swimimgpool #babyfalls ♬ Somewhere Only We Know – Gustixa

Internetová komunita se shoduje na jednom – osmiletá dívka je skutečnou hrdinkou. Nebýt její pohotové reakce, mohl incident skončit tragicky. Dívka byla oceněna za svou odvahu a vynalézavost. Někteří uživatelé internetu zároveň vyjádřili nespokojenost na adresu matky dětí a kritizovali ji za to, že na své děti při hře u bazénu nedohlížela.