3 rostliny, které vám aktivují duchovní schopnosti, prohloubí uvědomění a obnoví životní energii

Publikováno 26. 3. 2024
Autor:
Foto: freepik.com

Léčivé byliny a rostliny se používají již tisíce let k léčení a posílení těla a mysli. Jejich používání je opravdu velmi rozšířené, až tak, že v posledních desetiletích vědci a výzkumníci podnikli řadu výzkumů, kterými zkoumali účinky uvedených bylin a rostlin.

Samozřejmě, zájem vědců obecně lze považovat za pozitivní věc, ale velká část starodávných poznatků ohledně energetických a duchovních účinků těchto rostlin se při výzkumech ztratila nebo ji přehlédli.

Proč současná věda nezkoumá duchovní účinky bylin

Je k tomu jednoduchý důvod – často je velmi náročné, až nemožné změřit účinky těchto rostlin pomocí moderních vědeckých přístrojů. Pokud ale nějaký jev moderní věda nedokáže zatím změřit, neznamená to, že tento jev neexistuje.

Před několika staletími byl elektron také neznámou částicí, ale samozřejmě, že existoval stejně tehdy i dnes, bez ohledu na tehdejší nevědomost či ignoranci.

A totéž platí io energetických a duchovních vlastnostech rostlin. Pro osoby, které jsou citlivější a mají schopnost vnímat jemnější úrovně skutečnosti, jsou vlastnosti těchto rostlin velmi skutečné a účinné. A na věci nic nemění, že většina lidí o vlastnostech těchto léčivých rostlin nic neví.


O tyto rostliny se jedná.