76 letá žena je terčem obrovské kritiky kvůli tomu, jak se obléká

Publikováno 25. 7. 2023
foto: tiktok/@lifeinmy70s

Věk není překážkou úspěchu a inspirativní přítomnosti ve světě sociálních médií. Příkladem je 76letá Candance, která dokazuje, že vášeň a originalita nemají věkové hranice. Tato výjimečná tiktokerka si získala srdce internetových uživatelů všech věkových skupin a na platformu TikTok vnesla svěžest a pozitivní energii. Candance neustále přitahuje pozornost svými jedinečnými stylizacemi. Na svém profilu prezentuje jak každodenní pohodlné outfity, tak i rafinovanější oblečení pro zvláštní příležitosti. Její odvaha vyjadřovat se prostřednictvím módy a sebevědomí jsou nesmírně inspirativní.

Nehodlá se nechat zahanbit

Candance si získala široké spektrum fanoušků a pozorovatelů, kteří oceňují její styl, autenticitu a pozitivní přístup k životu. Její vliv zasahuje různé věkové skupiny, protože ukazuje, že móda a sebevyjádření jsou pro každého bez ohledu na věk nebo společenské postavení.

Nelze popřít, že Candance čelila hejtrům, kteří se snažili poškodit její pověst a odradit ji od dalšího působení na sociálních sítích. Tato influencerka se však nenechala zastrašit. Na negativní komentáře reaguje odhodlaně a sebevědomě a stává se tak vzorem pro všechny, kteří čelí podobným výzvám.

V jednom ze svých inspirativních záznamů Candance zdůraznila, že proces sebepoznání časem nekončí. Nalezení jedinečného stylu, který ladí s naším současným já a odráží to, jak se cítíme, je klíčem k sebedůvěře a spokojenosti.

Potěšení pro uživatele internetu

Reakce uživatelů internetu na Candancinu práci jsou většinou velmi pozitivní. Vyjadřují jí uznání a obdiv za její odvahu vyjadřovat se a za to, že nedbá na negativní ohlasy a kritiku. Její pozitivní přístup a víra v sebe sama je inspirací pro ostatní, kteří chtějí také odvážně následovat své vášně a sny.


@lifeinmy70s Which one is your favorite? #valentinesday #valentinesdayoutfitideas #fashionover70 #aginggracefully #fashionforolderwomen #womenover70 ♬ its a wrap sped up – xxtristanxo

„Právě mi naskočila husí kůže. To je královna!“ – píše se v něm.

„Je jako Jane Fonda,“ dodává někdo další.