76 letá žena je terčem obrovské kritiky kvůli tomu, jak se obléká
Novinkov.cz

Dnes má svátek Olivie, Oliver, zítra Bohumil76 letá žena je terčem obrovské kritiky kvůli tomu, jak se obléká

Publikováno 25. 7. 2023
foto: tiktok/@lifeinmy70s

Věk není překážkou úspěchu a inspirativní přítomnosti ve světě sociálních médií. Příkladem je 76letá Candance, která dokazuje, že vášeň a originalita nemají věkové hranice. Tato výjimečná tiktokerka si získala srdce internetových uživatelů všech věkových skupin a na platformu TikTok vnesla svěžest a pozitivní energii. Candance neustále přitahuje pozornost svými jedinečnými stylizacemi. Na svém profilu prezentuje jak každodenní pohodlné outfity, tak i rafinovanější oblečení pro zvláštní příležitosti. Její odvaha vyjadřovat se prostřednictvím módy a sebevědomí jsou nesmírně inspirativní.

Nehodlá se nechat zahanbit

Candance si získala široké spektrum fanoušků a pozorovatelů, kteří oceňují její styl, autenticitu a pozitivní přístup k životu. Její vliv zasahuje různé věkové skupiny, protože ukazuje, že móda a sebevyjádření jsou pro každého bez ohledu na věk nebo společenské postavení.

Nelze popřít, že Candance čelila hejtrům, kteří se snažili poškodit její pověst a odradit ji od dalšího působení na sociálních sítích. Tato influencerka se však nenechala zastrašit. Na negativní komentáře reaguje odhodlaně a sebevědomě a stává se tak vzorem pro všechny, kteří čelí podobným výzvám.

V jednom ze svých inspirativních záznamů Candance zdůraznila, že proces sebepoznání časem nekončí. Nalezení jedinečného stylu, který ladí s naším současným já a odráží to, jak se cítíme, je klíčem k sebedůvěře a spokojenosti.

Potěšení pro uživatele internetu

Reakce uživatelů internetu na Candancinu práci jsou většinou velmi pozitivní. Vyjadřují jí uznání a obdiv za její odvahu vyjadřovat se a za to, že nedbá na negativní ohlasy a kritiku. Její pozitivní přístup a víra v sebe sama je inspirací pro ostatní, kteří chtějí také odvážně následovat své vášně a sny.

@lifeinmy70s Which one is your favorite? #valentinesday #valentinesdayoutfitideas #fashionover70 #aginggracefully #fashionforolderwomen #womenover70 ♬ its a wrap sped up – xxtristanxo

„Právě mi naskočila husí kůže. To je královna!“ – píše se v něm.

„Je jako Jane Fonda,“ dodává někdo další.

Doporučené k přečtení: