98leté vzali řidičský průkaz, protože byla příliš stará. To, co potom udělala, všechny šokovalo!

Publikováno 20. 4. 2023
Autor:

Toto je příběh neuvěřitelné ženy jménem Evelyn. Je jí 98 let a žije v domově důchodců. Jako mnoha jiným seniorům, i jí řekli, že je „příliš stará“ na to, aby dělala věci, které dělají mladí lidé, a jednou z nich bylo řízení. A to i přesto, že byla výbornou řidičkou, bez stížností.

Evelyn tím ztratila velkou část své nezávislosti a svobody, což jí způsobilo velký smutek. Zároveň se dozvěděla, že pro zkrácení trasy přestal jezdit autobus, který každý týden vezl obyvatele domova seniory do prodejny. To už bylo na Evelyn mnoho.

Rozhodla se všem ukázat, že není „příliš stará“ a chtěla získat zpět svou nezávislost. V tomto článku uvidíte, jak to probíhalo, a není to nic jiného než inspirace pro ostatní staré lidi.

Evelyn navzdory jejímu věku je velmi „čiperná“ dáma a každodenní činnosti zvládá tak dobře jako i ostatní mladí lidé. Pečuje o sebe, čte, píše, na její věk krásně vypráví a udělala si opět řidičský průkaz ve věku 98 let, aby všem dokázala, že je dobrý řidič a vzali jí ho neoprávněně.

Řidičák jí vzali právě pro její věk, ona se však nevzdala. Říká, že je velmi dobrý řidič a je velmi opatrná při ježdění.


Podívejte se na to.

(Otevřete si pokračování článku níže)