Agáta a Ornella si svým pořadem vydělají téměr milion korun měsíčně. Tohle k tomu řekla

Publikováno 10. 4. 2024
foto: instagram.com/agatahanychova

Agáta Hanychová (38) a Ornella Koktová (31) se v poslední době ve veřejném prostoru objevují jen zřídka. Tento trend prolomily, když společně navštívily otevření nové prodejny, jejíž jsou tvářemi. Při té příležitosti s nimi super.cz probralo nový projekt na placené platformě, který jim přináší nemalé příjmy.

Agáta si vybírá, pokud jde o veřejné akce. Nevyhledává je ani pro zvýšení své popularity, protože jí plně postačují sociální sítě. „Příležitost musí být opravdu stojící za to, abych opustila svou komfortní zónu, tedy Suchdol a svůj domov. Málokdy se vydávám mezi velké davy lidí,“ rozvádí Agáta, přičemž zdůrazňuje, že ji netrápí sociální fóbie.

Důvodem jejího omezeného veřejného vystupování je i negativní mediální obraz. „Když o tobě každý den vyjde deset článků a devět z nich není pravdivých, raději se nikam nechodí. Jinak by jich nebylo deset, ale třicet. Navíc nemyslím, že bych měla světu hlásat něco zásadního,“ vyjádřila se.

Své životy sdílí Agáta a Ornella s fanoušky na sociálních sítích a také na placené platformě. Zde už mají 5690 předplatitelů, každý z nich asi 152 korun měsíčně.


Podívejte se, kolik z toho vydělávají, a jak to Agáta okomentovala.