Agáta Hanychová se přiznala, co si v poslední době nechala udělat. Máma ji prý zabije!

Publikováno 20. 7. 2023

Agátě Hanychové nestačilo, že rty špulí jako kačer, dala si je ještě i zvětšit. Tak teď vypadá.

Přestože Agáta ještě krátce po porodu v euforii tvrdila, že by s jejím současným partnerem, mediálním magnátem Jaromírem Soukupem ráda měla ještě své čtvrté i páté dítě, po pár měsících intenzivní péče o jejich společnou dcerku Rozárku ze svých plánů vycouvala. „Tři stačí. Jak jsem byla po porodu v euforii, že chci čtvrté až páté dítě, tak ne. Já už nemůžu,“ musela nakonec přiznat Hanychová.

Agáta se hned po porodu snažila dostat do formy a shodit těch několik kilogramů, které během těhotenství nabrala. Začala několikrát týdně cvičit s trenérkou, k tomu přidala i box. Zanedlouho však ztratila mléko, a tak Rozárku krmí umělým mlékem, s čímž jí už pomáhá i její partner.

Nyní si Agáta užívá chvíle oddechu ve španělské Marbelle spolu s Jaromírem a dvěma dětmi, synem Kryšpínem a Rozárkou, prostřední Miu má na prázdninách její otec Jakub Prachař. Agáta se na sociální síti promluvila fanynkám v živém vysílání, a ty si na její tváři všimly změny, kterou nezpůsobily jen filtry.

Nakonec Agáta musela s pravdou ven. Jednak přiznala, že po porodu opět začala kouřit a také, že si nechala zvětšit rty. Podívejte FOTO na další straně, jak to dopadlo.


(Otevřete si pokračování článku níže)