Bára Munzarová se pochlubila svojí dcerou! Společně vyrazily na velkou premiéru

Publikováno 3. 5. 2024
Autor:
Foto: youtube.com/Koláž: novinkov.cz

Večer plný elegance, kultury a naděje se konal v Divadle Lucie Bílé, kde se herečka Bára Munzarová (52) objevila na slavnostní premiéře.

Po nedávném smutném období, kterým si prošla společně se svou rodinou, bylo povznášející vidět ji opět mezi společností. Doprovázela ji její půvabná dcera Anička, což dodalo večeru ještě více šarmu.

Podívejte se na ni.
Elegantní styl a nadčasová elegance

Bára se rozhodla vsadit na elegantní dámský oblek, který jí velmi slušel. Sáhla po krémové barvě, která dodala jejímu outfitu nenucenou noblesu. Doplnila ho šálem, menší kabelkou a lodičkami se špičkou, čímž dokonale podtrhla svůj vkus a styl.

Trendy styl dcery Aničky

Anička, dcera Báry Munzarové a herce Jiřího Dvořáka, se rozhodla pro svůj letní model, který dokonale podtrhl její štíhlou postavu. Obepnuté šaty na šňůrkových ramínkách byly výrazným prvkem večera. Nově se také Anička rozhodla změnit barvu svých vlasů na více červenou, což jí skvěle ladilo k celkovému outfitu.

Úspěch na sociálních sítích

Anička, již od puberty úspěšná na sociálních sítích, má velkou fanouškovskou základnu. S více než 1,3 miliony sledujícími na TikToku, Anička ukazuje svůj talent a přitažlivost. I přesto, že má zkušenosti před kamerou a úspěšně ztvárnila jednu z hlavních rolí v seriálu Eliška a Damián, zatím se vyhýbá divadlu.

Budoucnost na scéně

I přesto, že se Anička zatím vyhýbá divadlu, neznamená to, že by se tomuto odvětví zcela vyhýbala. Vyjádřila své pochybnosti ohledně zkušeností a potřebuje čas na otrkání se s kamerou. Je však jisté, že její talent a charisma ji jednoho dne zavedou i na divadelní prkna.

Večer v Divadle Lucie Bílé byl plný elegance, šarmu a naděje. Bára Munzarová a její dcera Anička ukázaly, že i v časech smutku je možné najít radost a příležitost k oslavě.

Jejich stylové a elegantní outfity dodaly večeru ještě více lesku a staly se inspirací pro mnohé. S očekáváním se těšíme na další jejich společné vystoupení, ať už na jevišti nebo před kamerou.

Sdílejte tento článek svým přátelům.