David Pastrňák měl podporu i od své přítelkyně: Kdo je vlastně Rebecca a jak proběhlo jejich seznámení?

Publikováno 30. 5. 2024
Autor:
Foto: instagram.com

David Pastrňák tehdy už válel v amerických hokejových ligách, ale Švédsko pro něj bylo místem odpočinku. Pravidelně tuto krásnou skandinávskou zemi navštěvoval, a to ho také přivedlo do Stockholmu v květnu 2018.

„Přiletěl jsem do Stockholmu slavit své 22. narozeniny,“ sdělil David. Ve světoznámém městě se rozhodl navštívit restauraci Mister French, kde se právě osudově setkal s Rebekou. Právě tady se započal jejich společný příběh plný lásky a nezapomenutelných okamžiků.

Cesty tam a zase zpátky

Po osudovém setkání spolu David a Rebecca začali chodit. O pár měsíců později Rebecca poprvé přiletěla do Bostonu, kde spolu slavili Halloween. „Létal jsem často do Švédska,“ uvedl David. Vztah i nadále čelil vzdálenosti, ale láska zvítězila a dvojice se brzy rozhodla žít pohromadě.

Foto: instagram.com

Radostná a smutná období

V roce 2021 uvedli na sociálních sítích radostnou zprávu: Rebecca byla těhotná. V červnu téhož roku přišel na svět jejich první syn, Viggo Rohl Pastrňák. Bohužel, radost se brzy proměnila v hluboký smutek, když Viggo zesnul šest dní po narození. Tragédie sice zarmoutila jejich srdce, ale zároveň posílila jejich vzájemný vztah a odhodlání překonat obtíže.

Nová naděje a radost

Život však nečeká a pokračuje dále. David Pastrňák a Rebecca překonali obtížné časy a loni v červnu přivítali na svět svou dceru, Freyu Ivy Pastrňák. Přestože předcházející měsíce byly plné obav a očekávání, narození dcery přineslo obrovskou radost do jejich života.


Foto: instagram.com

Ještě před narozením malé Freyi udělal David zásadní krok – požádal Rebeku o ruku. Jeho nabídka byla přijatá a jejich láska tak byla zpečetěna.

Nový začátek s Freyou

Rebecca je velkou oporou svého muže i nadále. „Během posledních zápasů Mistrovství světa v hokeji přišla, aby mě podpořila,“ řekl David. Podporu mu přinesla nejen sama, ale i s malou dcerou po boku.

David Pastrňák, přestože je mistrem na ledové ploše, ukazuje, že jeho životní cesta je naplněna mnohem více než jen hokejem. Je to příběh o lásce, ztrátě, naději a rodině, která mu dodává sílu nejen k dosažení sportovních úspěchů, ale i k naplnění v osobním životě.

Foto: instagram.com

Rebecca Rohlsson, jeho věrná partnerka, ho provází všemi radostmi i strastmi. A společně nyní kráčí cestou, která je naplněna láskou k jejich dceři Freye a vyhlídkou na společnou budoucnost.