Dívka se vyléčila z leukémie poté, co viděla Ježíše ve svém pokoji!

Publikováno 3. 5. 2023
Autor:

Avšak při zázračném zážitku se její nemoc vyléčila, když viděla Ježíše Krista vcházet do jejího pokoje.

Alici diagnostikovali tuto hroznou nemoc v květnu 2012. Její stav byl vážný a bylo nutné podstoupit první transfúzi krve, jelikož se její srdce mohlo každou chvíli zastavit.

V nemocnici v Lagoa v jižní zóně Ria byla diagnóza uzavřena, měla akutní lymfocytovou leukémii (ALL), přičemž 90 % její krve odebrali rakovinové buňky.

Ve chvíli, kdy obdržela tuto zprávu, matka dívky, Joice Paschoal, šla číst bibli a když ji otevřela, narazila na biblickou pasáž z Jeremjáše 16:21: 21:

Proto je naučím; tentokrát vás naučím o své síle. Potom poznají, že mé jméno je Pán .”

Alice podstoupila množství transfúzí krve a krevních destiček, ale v červenci ji poprvé propustili. Mezi příchodem a odchodem do nemocnice se objevil případ horečky a lékaři nedokázali odhalit její příčinu. Bylo jí jednou lepší a jednou horší…Zázračná noc

Jednoho dne v noci byl otec na konferenci své církve. Matka poslouchala chvály a modlila se, když dívka ležela na posteli. Bylo to tehdy, když dívka po měsících beze slova uviděla Ježíše Krista ve svém pokoji a řekla své matce:

Mami, podívej se na Ježíše. Máma, Ježíš

Řekl: ,,Přišel tě uzdravit. Poslat pusu.”

,,V tu noc mě víra přiměla uvěřit. Věřím, že ten den byla uzdravena ,“ řekla její matka Joice.

Druhý den se Alicino hodnocení imunity, které bylo 100, překvapivě vyšplhalo na 3300. Druhý den stouplo na 7 500.

Za několik dní ji propustili s imunitou 17 000.

Imunita vzrostla tak mimořádným způsobem, že lékaři byli překvapeni ,“ vzpomíná Joice.

Potom byla holčička opět hospitalizována, aby absolvovala 4 bloky chemoterapie. Po pěti měsících, v říjnu, mohla opět chodit a vést normální život se svojí rodinou.

,,Vyšetření odhalilo 0% rakovinových buněk na čest a slávu Boží. Ježíš dělal, dělá a udělá v našich životech mnoho zázraků, stačí jen uvést víru do činnosti!říká Joyce.

Dnes je dívka v pořádku a uzdravená! Tento příběh je starý několik let, ale skrze něj můžeme vidět Boží moc v našich životech.

Pokud vás tento příběh zaujal, sdílejte jej nebo nám napište komentář.

 

zdroj: somzena.sk