Eva (42) odkrývá šokující pravdu: Nevěra jako cena za luxus. Promlouvá o životě, který mnozí závidí, ale málokdo by chtěl

Publikováno 10. 4. 2024
foto: novinkov.cz

Odjakživa Eva měla jasné vize, jaký život si přeje vést. Snila o partnerovi, který by jí zajistil finanční bezpečí. Na chvíli to vypadalo, že se její osud nebude lišit od role milenky zámožných mužů středního věku, ale osudová změna nastala během oslav jejích sedmatřicátých narozenin. Zde potkala Pavla, bezdětného podnikatele a sportovce, který ji nepřestával sledovat.

Eva oceňovala kruh svých přítelkyň, s nimiž mohla sdílet své životní peripetie ve vztazích. Láska pro ni znamenala spíše praktické uspořádání, ve kterém obě strany věděly, co od sebe mohou očekávat – spontánní setkání během dne či luxusní víkendy.

Eva byla si vědoma své krásy a měla vysoké požadavky na život. „Miluji vás, holky,“ vyjádřila vděk přítelkyním za narozeninovou oslavu v luxusní restauraci v centru Prahy. Během večera upoutala pozornost Pavla, úspěšného podnikatele, který od té chvíle hrál v jejím životě klíčovou roli.

Podívejte se, jak to pokračovalo.