Eva Pavlová již brzy budou oficiálně první dámou. Tohle slíbila všem občanům!

Publikováno 28. 2. 2023

Manželka čtvrtého prezidenta České republiky Petra Pavla se připravuje na roli první dámy. Nová hlava státu by měla nastoupit do úřadu ve čtvrtek 9. března, protože 8. března vyprší druhý prezidentský mandát Miloše Zemana. Eva Pavlová na sociálních sítích poděkovala svým příznivcům za dárky a květiny a také prozradila, že se brzy bude věnovat návrhům, o kterých jí lidé píší.

Eva Pavlová je ráda, že ji a jejího manžela podporuje spousta lidí. Brzy se oficiálně stane první dámou, nyní se na to připravuje.

Na svém Instagramu poděkovala příznivcům za dárky, květiny i za dopisy apříspěvky, ve kterých lidé píší přání, ale také popisují své problémy a různé návrhy.

Slibuje, že jim bude pomáhat, vnímá to jako součást své nové práce. Píše jí spousta lidí, nemůže odpovědět každému, ale bude se snažit řešit problémy.


Eva Pavlová a Petr Pavel / Zdroj: youtube.com

„Chci vás ujistit, že se všem vašim podnětům budu opravdu pečlivě věnovat, i když asi nebude v mých silách a možnostech pomoci každému z vás jednotlivě,“ napsala na Instagramu Eva Pavlová.

Důležitými tématy pro ni budou sociální a rodinná politika, vzdělávání nebo například následná péče. Požádala všechny, aby trochu počkali, protože zatím nemá více možností než každý jiný občan České republiky.

Eva Pavlová / Zdroj: youtube.com

Eva Pavlová dodala, že se bude moci začít věnovat nové práci hned poté, co se její manžel Petr Pavel oficiálně stane prezidentem.

zdroj: zivot.org