Holčička se narodila s maskou batmana. Neuvěříte, jak vypadá dnes!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Lubomír, zítra Petr, Pavel

Svátek má Lubomír, zítra Petr, Pavel


Holčička se narodila s maskou batmana. Neuvěříte, jak vypadá dnes!

Publikováno 6. 6. 2022
Autor:

Každé dítě na světě se narodí jedinečné. Od té doby, co Luna Tavares-Fenner přišla na svět, její vzhled a „mateřské znaménko Batmana“ fascinovaly lidi kolem ní.

Vposlední době začíná opět přitahovat spoustu pozornosti a má to svůj důvod. Lune bylo odstraněno její slavné mateřské znaménko po špičkové a průkopnické operaci. Luna Tavares-Fenne z Floridy je v mnoha ohledech jako každé jiné 2leté dítě. Je to veselá dívka, která miluje smích a různé hry.

Naneštěstí, Luna se narodila s velmi vzácným kožním onemocněním zvaným vrozený melanocytový névus, a to samozřejmě ovlivnilo ji i její rodinu. Lunina máma, Carol Fenner, byla „šokována“ , když v roce 2019 porodila svou dceru. Když si všimla tmavé skvrny pokrývající velkou část tváře její holčičky, byla ohromená a vystrašená zároveň. Luna se narodila s černým znaménkem, které pokrývalo většinu jejího obličeje a tvořilo něco, co vypadalo jako maska ​​Batmana. Není těžké pochopit, proč byla Carol tak šokována. Za pouhých pár dní se radost rodičů z toho, že mají dítě, změnila na extrémní obavy. Kromě toho si lékaři ani čtyři dny po narození Luny nebyli jisti, původem tohoto znaménka. Luna byla hospitalizována šest dní po narození, zatímco lékaři dělali testy. Po mnoha výzkumech lékaři došli k závěru, že mateřské znaménko může pro Lunu v budoucnu představovat značné nebezpečí. Riziko rakoviny kůže bylo vysoké, a tak lékaři doporučili několik operací.

K odstranění bylo zapotřebí nejméně šest operací. Byl zde také další velký problém. Každá operace by stála kolem 40.000 dolarů. Lunina utrápená máma začala hledat léčbu. Samozřejmě, pro rodinu to nebylo lehké období. „Navštívili jsme spoustu lékařů. Jeli jsme do Bostonu, Chicaga a New Yorku s cílem dosáhnout co nejlepšího výsledku pro naši dceru,“ uvedla Carol.

(Otevřete si pokračování článku níže)

⇊ Článek si OTEVŘETE níže ⇊