Jsi Čech, tak si tu vakcínu vraž! Lidé si na internetu dělají srandu z Landy a Volného. Podívejte se na nejvtipnější díla!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Vavřinec, zítra Zuzana

Svátek má Vavřinec, zítra Zuzana


Jsi Čech, tak si tu vakcínu vraž! Lidé si na internetu dělají srandu z Landy a Volného. Podívejte se na nejvtipnější díla!

Publikováno 20. 12. 2021
Autor:

+ 11 fotek+ 11 fotek

Stačí jeden přešlap, jedna špatně zvolená věta a každý z vás bude mít srandu.

Je to tak, vždy tomu tak bylo a také bude. Své o tom ví především slavné osobnosti, které se musí moc dobře hlídat. Přeci jenom, jejich slova poslouchají všichni fanoušci a to, co se objeví na zdi jejich profilů na sociálních sítích se může začít šířit jako lavina. Sociální sítě zaplavila vlna vtipů parodující známé osobnosti vyjadřující se ke koronaviru. Jejich vyjádření mohou být velmi užitečná, protože mají velký vliv a tak si jejich fanoušci z jejich slov mohou často mnoho odnést. Nebo ne? Občas tomu je trochu jinak. Občas si z nich fanoušci mohou dělat pouze srandu, protože jim vzhledem k tomu, co na své profily píšou, nic jiného nezbývá. A tak internet zaplavila lavina vtipů vytvořený lidmi, kteří si dělají srandu z celebrit, které by podle nich měly raději mlčet.

A jak to dopadlo? Podívejte se na ty nejvtipnější kousky níže: