Lucie Bílá a její recept na šťastný život: Tajemství, které musíte znát!

Publikováno 31. 5. 2024
foto: instagram.com
foto: instagram.com

Lucie Bílá září nejen na jevišti, ale i v osobním životě. Její pracovní nasazení je obdivuhodné, provozuje vlastní divadlo a neustále pracuje na nových projektech. Co ji však činí opravdu šťastnou, je její osobní život. Prozradila, že za jejím úspěchem a dobrou náladou stojí nejen práce, která ji baví, ale také stabilní vztah a podpora partnera.

Lucie je známá svou bezchybnou vizáží, a jak sama říká, ráda si pomůže „tuningem“ místo líčení. V čem spočívá její tajemství šťastného života? Jaké nové projekty chystá?Lucie Bílá, známá nejen svým hlasem, ale i neuvěřitelným pracovním nasazením, je žena mnoha talentů. Kromě své pěvecké kariéry úspěšně provozuje vlastní divadlo, které jí přináší velkou radost. „To mi dělá velkou radost. Teď zkoušíme novou činohru, příští rok nás čeká jeden muzikál a jedna činohra a rok 2026 bude obzvlášť vychytaný, protože chystám i něco pro sebe,“ prozradila zpěvačka pro cnn.iprima.cz.

Lucie na svůj věk vypadá neuvěřitelně. Jak sama říká, rádá si pomůže líčením, které nazývá tuningem. „Jsem holka, takže se můžu hezky nakreslit. I když já říkám, že už to není líčení, ale tuning,“ žertovala zpěvačka. Toto vyjádření ukazuje její smysl pro humor a pozitivní přístup k životu.

Co je však skutečným receptem na její dobrou náladu a štěstí? Podle Lucie je to dobrý vztah a dobrý partner. A toho má už devět let. Je jím o 17 let mladší Radek Filipi, který je zároveň i jejím road manažerem. Společně žijí ve středočeských Otvovicích, kde Lucie tráví hodně času výrobou šperků.


foto: instagram.com

Nové projekty na obzoru

Ačkoli Lucie neupřesnila, co přesně plánuje do budoucna, popřela, že by šlo o natáčení filmu či seriálu. „Na seriál nemám vůbec čas a u filmů je pro mě problém v tom, že se brzy vstává, a to není nic pro mě,“ vysvětlila. I přesto se její fanoušci mohou těšit na mnoho nových projektů, které budou jistě stejně úspěšné jako ty předchozí.