Manželé si koupili starý dům na vesnici. Dnes jim ho každý závidí. Tohle je důvod

Ze starého selského domu se stal nejkrásnější pokoj pro hosty v oblasti Őrség v Maďarsku. Fotky před i po rekonstrukci vás dostanou.
Majitelé Orši a Žolt našli tuto budovu ve velmi špatném stavu. Nyní jsou právem pyšní na to, že ji zachránili a i nás pohled na jejich dílo velmi potěšil. Děkujeme jim, že nám vyprávěli svůj příběh a sdílejí s námi i fotografie z rekonstrukce.
Zamilovali se do domku na první pohled.
„Poprvé jsme navštívili oblast Őrség v roce 2006. Ubytováni jsme byli v Őriszentpéter v rekonstruovaném vědeckém domě. Jeden večer si maželka šla zajet na kole a prozkoumat okolí. O dva dny později jsme se vydali autem do obce Ispánk.
Když jsem vystoupil z auta, tak jsem se na první pohled zamiloval do toho domečku. Byl nádherný, i když byl ještě v dezolátním stavu. Zavolal jsem na telefonní číslo uvedené na tabulce, kde stálo, že je na prodej.“
Podívejte se, jak vypadá přeměna domu – před, během rekonstrukce a dnes.
(Otevřete si pokračování článku níže)