Marek Ztracený pod palbou nemocí! Zdravotní problémy mu hází klacky pod nohy. Je ohrožena velkolepá show?

Publikováno 6. 6. 2024

Marek Ztracený, jeden z nejoblíbenějších českých zpěváků, nedávno šokoval své fanoušky oznámením o svém zdravotním stavu. Po intenzivním pracovním nasazení musel vyhledat lékařskou pomoc a nyní se léčí z nemoci, jejíž konkrétní povahu si zatím nechává pro sebe.

Bylo to proto, že jsem byl nemocný a ještě jsem. Beru antibiotika. Nějak to na mě dolehlo. A jsem teda rád, že jsem rád, musím říct,“ uvedl Ztracený na svých sociálních sítích, kde obvykle komunikuje se svými fanoušky.

Pauza a odmlka na sociálních sítích

Zpěvák si naordinoval pauzu, během které přestal být aktivní i na sociálních sítích. Tato odmlka vyvolala mezi fanoušky mnoho otázek a spekulací ohledně jeho zdravotního stavu a budoucích vystoupení. Otázkou zůstává, zda jeho zdravotní stav umožní pokračování v plánovaných aktivitách, včetně nadcházející show v českých kinech spojené s autogramiádou.

Ztracený se snaží uklidnit své příznivce a vzkazuje jim, že se snad brzy opět uvidí. „Nicméně, trochu už mi chybíte. Už se snad zase brzy uvidíme, například v kinech,“ napsal zpěvák, který má před sebou vystoupení v českých kinech. Tato akce plynule navazuje na jeho úspěch v Edenu, který byl pro něj velkým triumfem.

foto: instagram.com

Vyprodané představení a cena vstupenek

Přestože je situace nejistá, už teď je jasné, že Marek Ztracený si přijde na pěknou odměnu. Představení „Marek Ztracený Eden v kině“ je beznadějně vyprodáno ve všech termínech, a to i přes cenu vstupenky ve výši 1000 korun. Fanoušci si tak přejí, aby se jejich oblíbený zpěvák co nejdříve uzdravil a mohl se znovu vrátit na pódium.