Matka našla vzkaz v synové (6) krabičce od oběda. Učitel byl druhý den propuštěn

Publikováno 23. 5. 2023
Autor:

Tato matka se usmála, když otevřela synovu krabičku s obědem. Najednou ji však malý lístek a nějaký vzkaz. Po přečtení této zprávy se její milovaná matka začala zlobit.

Francesca Easdonová, která žije v Texasu, je milující matka, ale dobře věděla, že rodičovství není snadné. Měla syna Kylera, u kterého se v poslední době objevily poněkud extrémní stravovací návyky. Ty byly vyvolány jeho neschopností jíst zelenou a žlutou zeleninu. Francesca však byla matkou, která svého syna milovala a chtěla, aby byl především zdravý.

Čím více se ho Francesca snažila přinutit jíst zdravou stravu, tím více se chlapec vzpouzel. Francesca věděla, že to bude prohraný boj. Každý večer se snažila Kylera přimět, aby snědl, co měl před sebou, ale bylo to opravdové utrpení.

Francesca, jako obvykle, připravila Kylerovi svačinu do školy předchozí večer. Snažila se, aby jídlo bylo chutné a pestré, aby syn cítil větší nadšení a ochotně ho snědl. Do obědového boxu vložila celé své srdce a lásku.

Tento den se rozhodla pro celozrnný šunkový sendvič s cherry rajčaty a plátky jablek. V polovině týdne si však uvědomila, že by mohla Kylera překvapit. Proto se rozhodla vložit do svačinového boxu malé překvapení.


789

Malá zpráva, která to všechno začala

Poté, co Francesca dala synovi do krabičky na svačinu nějaké sladkosti, napsala mu sladký vzkaz.“Mám tě moc ráda a a moc na tebe myslím,“ napsala Francesca na papír. Tehdy ještě netušila, že tento vzkaz byl právě tím vzkazem, který inspiroval učitele jejího syna k napsání zraňující věty na adresu nevinného chlapce a jeho milující matky.

Učitel si měl Francesčin vzkaz přečíst v době oběda. To nebylo nic zvláštního ani neobvyklého. Tato matka si nikdy nedokázala představit, že se její projevy náklonnosti setkají s takovým jedem ze strany učitele jejího syna! Kdyby věděla, že tato událost bude pro jejího syna děsivým zážitkem.

Ten den si Francesca všimla, že její syn byl méně upovídaný než obvykle, když se vrátil ze školy.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

(Otevřete si pokračování článku níže)