Muž z Velké Británie 40 let žije osaměle u jezera ve Skotsku

Publikováno 3. 10. 2025
Autor:
foto: facebook.com

Ken Smith je 75letý muž z Velké Británie, který žije v chatě, kterou si postavil sám na břehu skotského jezera. Už 40 let žije mimo civilizaci.

Ken se rozhodl žít v izolaci zejména kvůli traumatickým zkušenostem z mladosti.

Otevřete si pokračování článku níže.