Na ulici ji neustále zastavují a ptají se, jestli není dcerou Lady Diany. Až uvidíte její fotografie, pochopíte!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Jan, zítra Ivan

Svátek má Jan, zítra Ivan


Na ulici ji neustále zastavují a ptají se, jestli není dcerou Lady Diany. Až uvidíte její fotografie, pochopíte!

Publikováno 3. 6. 2022
Autor:

Chtěla jen změnit svůj starý účes. To, jaké pozornosti se jí tím dostane, nečekala ani ve snu.

Čtyřiadvacetiletá kadeřnice Sophie Eales si v jeden den řekla, že změna je život a své dlouhé vlasy, které ji už mezitím omrzely, radikálně zkrátila. Rodačka z anglického Bournemouthu pro Daily Star uvedla: „Chtěla jsem změnit celý svůj styl. Vždy jsem měla dlouhé vlasy, tak jsem si pomyslela proč ne? Vlasy jsem zkrátila, chtěla jsem mít postupný sestřih,“ začala své vyprávění Sophie, která v tomto momentě ještě netušila, co její změna image vyvolá u neznámých lidí. Ti ji na ulici či v supermarketu začali zastavovat s otázkou, jestli není dcerou Lady Diany, protože se na ni velmi podobá.

„Vždy říkám ne – vím, kdo je moje máma! – ale je to pěkný kompliment. Nemyslím si však, že vypadám jako ona. Chtěla jsem jen nový vzhled,“ reaguje na nečekanou vlnu pozornosti dívka, která dokonce mluví v tomto aspektu o změně jejího života a připojuje jednu z příhod, kdy v supermarketu kupovala mléko.

„Když jsem zaplatila, byli za mnou nějací lidé. Byli šokováni, protože jsem se podle nich velmi podobala princezně Dianě. Řekli: ‘Už ti to někdo řekl?’ Neměla jsem slov,“ popsala Sophie, kterou dokonce jeden teenager požádal o objetí kvůli podobě s královou srdcí. Jak sama přiznává, díky tomu se jí zvýšilo sebevědomí a to se jí líbí.

(Otevřete si pokračování článku níže)

⇊ Článek si OTEVŘETE níže ⇊