Neustále řešila manželovy nevěry. Smrt oblíbené zpěvačky šokovala celý národ. Co vedlo manžela Victorie k tak strašlivému činu?

Publikováno 17. 6. 2024
foto: youtube.com/ koláž: novinkov.cz
foto: youtube.com/ koláž: novinkov.cz

Zpráva o smrti české zpěvačky Victorie zasáhla celý národ. Tragédie, při níž podle tureckých médií došlo k jejímu zabití manželem Davidem Thomasem Blythem, který následně spáchal sebevraždu, zanechala tři děti bez rodičů. Co ale stálo za touto tragickou událostí? Jaké problémy musela Victoria řešit v posledních dnech svého života? Její blízká kamarádka nyní odhalila několik detailů, které vrhají světlo na vztah Victorie a jejího manžela.

Victoria byla velmi oblíbená nejen mezi svými fanoušky, ale také mezi kolegy v showbyznysu. Byla známá svou laskavostí a úsměvem, kterým oslovovala každého. Jaké problémy však skrývala za svým úsměvem? Podle její kamarádky Victoria musela řešit neustálé nevěry svého manžela, což jí způsobovalo značný stres. Navíc poslední měsíce došlo k dalším změnám v jejím životě, včetně toho, že musela na žádost manžela ukončit svou aktivitu na sociálních sítích. Jak tyto okolnosti přispěly k tragickému konci jejich vztahu?