O miminko se manželé snažili 3 roky a když se jim to podařilo, manžel ji opustil! Zůstala sama a bez peněz…
Novinkov.cz

Dnes má svátek Zlata, zítra AndreaO miminko se manželé snažili 3 roky a když se jim to podařilo, manžel ji opustil! Zůstala sama a bez peněz…

Publikováno 23. 1. 2022
Autor:

Život ve vztahu není jednoduchý, zvláště když nastanou každodenní problémy a ne všechno dopadne jako z pohádky.

Život píše různé scénáře, nikdy si nejsme jisti, co bude o den či dva. Můžeme si dělat plány, věřit, že to, co je teď, bude trvat navždy. Bohužel velké lásky vyhoří, někdy do života vtrhne neštěstí – nemoc či nehoda. To potvrzuje hodnoty, které my a naši blízcí následujeme. Není to snadné, ale když se vám podaří překonat obtížné chvíle, život bude mnohem lepší.

Dnes stále častěji slýcháme, že manželství, která se ještě nedávno zdála nerozbitná, jsou již minulostí. Rozdílnost postav, nesoulad jsou běžné důvody rozchodů. Pod těmito uhlazenými větami se často skrývá sobectví a pohodlnost a neschopnost obětovat se. A to zřejmě přispělo k nečekanému rozchodu mezi Amandou a jejím manželem. Byli manžely několik let a tři roky se pokoušeli stát se rodiči. Bohužel to nefungovalo a když se už téměř vzdali naděje, ukázalo se, že Amanda je těhotná. Všechno bylo skvělé. Dva roky předtím koupili dům a vlastním přičiněním ho zrekonstruovali. Dva týdny po úžasné novince, jak by se mohlo zdát, ji však manžel opustil.

(Otevřete si pokračování článku níže)

Pokračování článku si otevřete níže.

Doporučené k přečtení: