Po 19 letech šťastného manželství se muž dozvěděl šokující tajemství své ženy. Toto byste neodpustili ani vy!

Publikováno 23. 10. 2023
Foto: facebook.com

Někdy se nám stane, že žijeme po dlouhou dobu s někým velmi šťastně a ani si neuvědomuje, že ten druhý může mít tajemství, které nelze odpustit. Zvládli byste odpustit někomu, koho máte přes 20 let rádi, něco závažného? Něco, co se stalo dávno před tím? Mnoho lidí ne, nicméně odpouštět by se mělo. Žije se pak hned lépe a svobodněji. To už ale záleží na každém z nás. Tento příběh vás každopádně může hodně šokovat.

Prozrazení po 19 letech

Láska, úcta a poctivost jsou nejdůležitějšími prvky úspěšného manželství. Čestnost je ústředním základem každého silného vztahu. Jak byste se však cítili, kdybyste zjistili, že osoba, kterou jste tolik milovali a důvěřovali, vám lhala po celé vaše manželství? Tuto situaci zažil Jan, který byl šokován, když se po 19 letech manželství dozvěděl o šokujícím tajemství své ženy.

Žádné další děti

Ve 44 letech se Jan setkal s láskou svého života v Belgii, Monikou. Ona měla v té době jen 27 let a žila v Indonésii. V roce 1993 se z nich stali manželé a chtěli spolu začít žít v Belgii. Muž připravil všechny potřebné dokumenty. I přesto, že belgický soud měl pochybnosti o totožnosti ženy, jejich žádost přijal. Jan už měl dvě děti z předchozího manželství, takže se s Monikou rozhodli, že už nechtějí žádné další. Janovy dvě děti Moniku milovaly a projevovaly jí velkou úctu.
Po mnoho let vedl pár šťastný a normální život. Jan prozradil, že jeho žena byla velmi atraktivní. Během manželství si nevšiml ničeho podezřelého. Monika používala po celou dobu antikoncepční pilulky a dokonce i během menstruace používala dámské hygienické výrobky. Jean však nevěděl o jedné velmi důležité věci, kterou jeho žena skrývala.

Narozena jako muž

Všechno bylo v pořádku, dokud nebyla Monika zaměstnána na plný úvazek. Potom se jejich vztah změnil. Jan řekl, že Monika se stala úplně jinou osobou. Začala chodit do nočních klubů, vracela se ráno a začala se oblékat do provokativního oblečení. Začaly se také šířit podivné zvěsti, které Jana šokovaly.

Janův nejstarší syn mu řekl, že se o Monice říká, že se narodila jako muž. Jan byl naprosto šokován. Žena se přiznala ke svému velkému tajemství, k operaci změny pohlaví. „Je to neodpustitelné. Chci jen, aby opustila můj život“, řekl Jan, protože byl naprosto šokován. Žijí spolu však dál, protože soud nevyřešil její vystěhování.