Přežila svou dceru: Zemřela maminka (†106) královny swingu Evy Pilarové (†80)
Novinkov.cz

Dnes má svátek Vavřinec, zítra Zuzana

Svátek má Vavřinec, zítra Zuzana


Přežila svou dceru: Zemřela maminka (†106) královny swingu Evy Pilarové (†80)

Publikováno 3. 7. 2021
Autor:

+ 10 fotek+ 10 fotek

Rodina zesnulé Evy Pilarové (†80) momentálně prožívá další těžkou událost. Koncem června totiž naposledy vydechla maminka zmíněné zpěvačky Františka Bojanovská, která se dožila opravdu nádherného a úctyhodného věku 106 let. 

 

Před rokem a čtyřmi měsíci se naposledy Česko rozloučilo s úžasnou a fenomenální královnou swingu Evou Pilarovou (†80). Byla to obrovská rána nejen pro fanoušky, ale samozřejmě rodinu a hlavně maminku Františku, která svou dceru přežila. Před několika dny odešla za svou dcerou na onen svět. Naposledy vydechla v domově pro seniory, kde ji její rodina často navštěvovala. Františka se dožila nádherného věku 106 let, své narozeniny už ale odmítala slavit. „Teta raději odpočívala, ta vedra ji zmohla,“ řekla v té době pro Aha! sestřenice Evy Helena Štefanová (76)

Eva Pilarová byla na svou maminku silně fixovaná a když sama začala mít zdravotní problémy, byla velmi smutná, jelikož svou maminku nemohla navštěvovat. Zákaz návštěv dostala od lékařů. Nakonec jí však jedna návštěva povolená byla, i když komunikace mezi nimi nemohla být perfektní, jelikož Františka už velmi špatně slyšela. To zkomplikovalo i jakoukoliv komunikaci po telefonu. Eva do své smrti doufala, že po své mamince zdědí vitálnost a taktéž se dožije takového věku, jako ona. Bohužel, ani geny jí však nepomohli v boji proti onemocnění – zpěvačce selhaly ledviny.

Podívejte se do naší galerie: