Stařenka do svého bytu 21 let nikoho nepustila, protože se velmi styděla. Když sousedka zjistila důvod, okamžitě zasáhla!

Stařenka do svého bytu 21 let nikoho nepustila, protože se velmi styděla. Když sousedka zjistila důvod, okamžitě zasáhla!

Publikováno 17. 10. 2023
Autor:
Foto: facebook.com

V současnosti jsou starší lidé často zanedbáváni a zapomenutí nejen vládou a politiky, ale i jejich příbuznými a sousedy. Bez blízkých osob kolem sebe žije mnoho seniorů těžký a osamělý život.


Příběh o devětatřicetileté ženě Lucy Ashen a její starší sousedce by si měl přečíst každý z nás a poučit se z něj.

Lucy Ashen – matka tří dětí, žije 21 let ve stejném bytovém domě v Londýně v Anglii. Léta se snažila poznat své sousedy, ale starší žena si držela odstup a nikoho nestrpěla ve svém domě.

Lucy věděla, že sousedka má psychické problémy a nemá se o ni kdo postarat, a tak se snažila ženě pomoci, i když o to nikdy nežádala. Lucy se několik let snažila získat důvěru starší ženy. Jednoho podzimního dne žena konečně otevřela dveře a pustila Lucy do bytu.

„To, co jsem tam viděla, když mě konečně pustila dovnitř, mi navždy zůstane v hlavě, byl to strašný pohled“, napsala Lucy Ashen na Facebooku.

Takhle to uvnitř vypadalo.

(Otevřete si pokračování článku níže)