Tato dívka jménem Victory svým vystoupením změnila historii talentové soutěže!

Tato dívka jménem Victory svým vystoupením změnila historii talentové soutěže!

Publikováno 30. 9. 2023
foto: facebook.com

Victory Brinkerová získala titul „nejmladší operní zpěvačky na světě“ po svém vystoupení v soutěži America’s Got Talent. Ve věku pouhých 9 let předvedla výkon, za který dostala více než jedno „ano“ od každého člena poroty. Udělali něco, co se v historii soutěže ještě nikdy nestalo.

Soutěže talentů nadále překvapují

Když si už myslíte, že jste v talentových soutěžích viděli všechno, objeví se 9letá holčička, na kterou zůstanete zírat s otevřenými ústy a která naprosto změní historii této show. Moderátor Terry Crews řekl, že rozhodnutí soudců bylo bezprecedentní.

Píseň napsala sama

Před vystoupením s písní, kterou Victory sama složila, se Simon Cowell, slavný kat soutěže, zeptal dívky, na co by použila svoji výhru. Vítězství zcela odzbrojilo obávaného porotce: „Koupil bych ti duhovou flitrovou košili.“ Simon, ostatní porotci a diváci byli viditelně šokováni. Porotce se zeptal, proč si Victory myslí, že potřebuje barevné triko. Dívka řekla, že vždy nosí jen bílé, šedé nebo černé oblečení.

Dívka dostala více než čtyři ano

Poté, co Victory dospívala svou vlastní píseň, se členové poroty podělili o své názory. Simon si k porotcovskému stolu zavolal i Terryho a potichu se s ním o něčem poradil. Victory mezitím na pódiu napjatě čekala na verdikt. Nakonec dostala mnohem více než čtyři ano.

„Victory, dnes ti nedáme ano. Uděláme něco jiného. To se nám v historii soutěže ještě nikdy nepodařilo. Všichni ti dáme něco speciálního,“ řekl Simon, postavil se spolu s ostatními porotci a moderátorem a všichni společně stiskli zlaté tlačítko, které posílá soutěžící přímo do živého vystoupení.