Tato rostlina je hotovým zázrakem! Neuvěříte, co vše dokáže udělat s vaším tělem!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Cyril, Metoděj, zítra Jan Hus

Svátek má Cyril, Metoděj, zítra Jan Hus


Tato rostlina je hotovým zázrakem! Neuvěříte, co vše dokáže udělat s vaším tělem!

Publikováno 14. 6. 2022
Autor:

Tato opravdu zázračná rostlinka je dostupná i v lékárnách. Léčí  popáleniny, obezita, astma, akné, diabetes a mnoho dalších.

Už Egypťané si to všimli – rostlina, která obsahuje až 95% vody měla tolik blahodárných účinků, že jejich kresbami zdobily hrobky faraonů. Možná už tušíte, možná ne – řeč je o Aloe Vera! Mnozí z nás pěstují tuto krásnou sukulenty rostlinu doma, aniž věděli že mají v květináči hotovou lékárna.

Aloe Vera je vhodná pro zdravý životní styl, domácí léčbu, výrobu produktů pro krásu a zdraví a také pro lákavé recepty, které uzdravují a udivují svými účinky. Pro domácí spotřebu můžete Aloe Vera pěstovat v květináči. Nejen že budete mít krásnou dekorativní rostlinu, ale tuto “první pomoc” budete mít vždy po 

účinky

1. Slupka listů obsahuje latex , který má hořkou chuť. Při kontaktu s pokožkou může působit dráždivě a nedoporučuje se ani na normální vnitřní používání. Kdysi se slupka aplikovala jako projímadlo, ale protože může způsobovat silné křeče v trávicím traktu, od jeho laického užívání se ustoupilo.

2. Druhá složka listů je důležitější, průzračná gelová tekutina , ve které jsou právě ty nejcennější látky – aminokyseliny, minerály a vitamíny.

(Otevřete si pokračování článku níže)

⇊ Článek si OTEVŘETE níže ⇊