Tito manželé spolu mají již 22 dětí a rozhodně nechtějí přestat. Neuvěříte, kolik jich chtějí mít!

Tito manželé spolu mají již 22 dětí a rozhodně nechtějí přestat. Neuvěříte, kolik jich chtějí mít!

Publikováno 19. 1. 2022
Autor:
foto: facebook.com

Již několik let si Sue s Noelem říkají, že jejich nový přírůstek do rodiny je poslední. Už při narození jejich 20. potomka Sue slibovala, že další už nepřipadá v úvahu. Přesto v roce 2020 porodila své 22., zatím poslední dítě. Zdá se, že ani toto číslo nakonec nebude finální. „Mám smíšené pocity. Je to hezký pocit, když si pomyslím, že je Heidie poslední a můžeme si užívat život a být spokojeni s tím, co máme. Jenže pak vás přepadne jiná nálada. Víte, že už je to všechno, že už nezažijete znovu ten pocit mít doma miminko,“ řekl Noel v rozhovoru pro pořad vysílaný na britském televizním kanálu Channel 5.

​Doplnil, že přestože už mají se Sue vnoučata a další nepochybně přibydou, není to to samé jako mít vlastní miminko. Přiznal tak, že uvažují o dalším potomkovi a Sue to nepřímo potvrdila. „Nevím, jaký bude život, aniž by v domě bylo miminko,“ řekla.

Rodina Radfordových se do povědomí veřejnosti dostala již před deseti lety, kdy se objevila v televizi. Jejich první dítě (Christopher) se narodilo, když Sue bylo teprve 14 let a Noelovi 18. Letos Christopher oslaví již 33. narozeniny, zatímco nejmladší Heidie budou dva roky.

Sue a Noel vlastní a provozují pekárnu a od státu žádnou mimořádnou sociální pomoc nedostávají. Přesto své potomstvo dokážou uživit velmi obstojně. O Vánocích například šokovali částkou, kterou vynaložili na dárky pro své děti. Ty je stály v přepočtu více než 200 tisíc korun.

zdroj: tn.nova.cz