To v jakém měsíci se narodil váš partner, prozradí po jaké ženě opravdu touží

To v jakém měsíci se narodil váš partner, prozradí po jaké ženě opravdu touží

Publikováno 12. 1. 2023
foto: facebook.com

Tak co, opravdu jste si mysleli, že je to všechno jen na vás? Pochopíte, proč mají všichni vaši partneři stejné povahové nebo charakterové rysy. Znamení, ve kterém se narodíme, totiž ovlivňuje to, kdo nás bude přitahovat.

Beran

Berani, ať už ženy nebo muži jsou mimořádně akční a nepohrdnou žádnou soutěží, ve které mohou zvítězit. Proto chtějí vedle sebe partnera, který je na tom podobně a bude jim dávat stále nové a nové výzvy.

Býk

Lidé narození ve znamení býka milují rodinnou atmosféru. Chtějí proto partnera, kteří jim ji umí dát. Někoho, kdo je klidný, milý, obětaví a ví, co jeho partner v danou chvíli potřebuje.

Blíženec

Blíženci vedle sebe potřebují inteligentního partnera, protože sami jsou velmi inteligentní. Chtějí si hrát se slovíčky, rozebírat světové problémy a intelektuálně postupovat, a to očekávají i do své polovičky.

Rak

Raci jsou také rodinně založeni, a od svého partnera chtějí, aby s nimi sdílel touhu po rodinném životě. Chtějí porozumění, lásku a podporu.

Lev

Lvi chtějí všechno v jednom. Chtějí partnera, který je krásný, inteligentní, rodinně i dobrodružně založený. Nepřijmou nic víc a nic méně.

Panna

Panny potřebují partnera, který splní jejich vysoká očekávání. Nechtějí jen tak cokoli. Tato kritéria se u každého člověka mění, ale obecně chtějí partnera, který o sebe pečuje a ví, co od života chce.

Váhy

Váhy jsou známé svou spravedlností a proto totéž očekávají od svého partnera. Chtějí člověka, který je stabilní a nemění každou chvíli svůj životní postoj.

Štír

Štír sám o sobě energický chce někoho, kdo ho dokáže zkrotit, ale zároveň i dostat k varu. Chce partnera, který je stejně energický a vášnivý jako on sám.

Střelec

Střelci chtějí v životě objevovat nové věci. Po svém boku chtějí partnera, který sdílí jeho pocity, chápe je a nebojí se nových věcí.

Kozoroh

Kozoroh chce partnera, který ho donutí překročit vlastní komfortní zónu. Rád by totiž šel za svými sny, ale bojí se. Chce, aby jej jeho partner trochu postrčil.

Vodnář

Vodnář chce partnera, který je jedinečný. Nechce nic tuctového, co lze nalézt na každém rohu, ale chce něco, co nikdo jiný nemá.

Ryby

Ryby hledají partnery, kteří jim budou sezdáni celou svou duší. Chtějí člověka, který je stejně kreativní a empatický jako oni sami.