Tohle je 10 naprosto jasných znaků, že vám zesnulý blízký chce něco říct: Nepřehlížejte to

Publikováno 17. 6. 2024
Autor:
Foto: freepik.com / Koláž: novinkov.cz

Ztratit někoho blízkého je velmi obtížné. I když je to přirozený řád života, stále je strašně obtížné tuto situaci přijmout. Je tato ztráta však stálá a trvalá?

I když duše odejde, může se občas vrátit k bývalým blízkým a pokusit se navázat vztah. Ale jak? Následující události mohou naznačovat přítomnost zesnulé osoby.

1. Známé vůně

Jedna z nejběžnějších forem kontaktu. Může to být vůně tabáku, určitého parfému nebo dokonce vůně vašeho oblíbeného jídla. Jde o to, že se s ní dá v nějaké formě spojovat, i když pro vůni jako takovou neexistuje žádný fyzický důvod.

2. Extra citlivé smysly

Duchové mohou také vytvořit kontakt prostřednictvím stimulace smyslů. Jemně uslyšíte jeho hlas, jako by mluvil, cítíte jemné tření, pokles teploty či chuť jídla, které vám kdysi připravil.

3. Mušle

Stává se, že jsme daleko od moře nebo oceánu, ale narazíme na mušli. Může se to zdát jako úplná náhoda, ale zesnulý se vás snaží upoutat něčím ze svého okolí.


4. Sny

Je to také běžný způsob navázání kontaktu, protože naše podvědomí se může během spánku otevírat duchovnímu světu a je také vnímavější. V tomto případě se to, co vidíte, zdá mnohem reálnější. Pozorně poslouchejte, protože sen může nést důležité poselství.

5. Elektronické zařízení se spouštějí nebo zastavují

Jsou častým médiem pro snahu zesnulých navázat kontakt. Můžete zapnout rádio nebo změnit frekvenci, případně přes něj uslyšíte zvláštní zvuky. Ale je také možné, že něco ve vašem okolí se samo vypne.

6. Mince

Říká se, že pokud někde najdete minci, znamená to, že na vás dohlíží milovaný zesnulý.

7. Vaše věci zmizí

Možná si myslíte, že jste ztratili rozum, když něco neumíte najít a příště to najdete na zcela nemožném místě.

8. Jednoduše cítíte jeho přítomnost

Máme zvláštní pocit, který si neumíme vysvětlit. V takových případech máme pocit, že nejsme sami, i když se v místnosti nikdo fyzicky nenachází. Možná máte ve své blízkosti zesnulého blízkého a chce vás podpořit.

9. Hudba

„Když moje babička zemřela, zdálo se, že jedna z jejích oblíbených písní mě doprovází všude. Řídil jsem a bylo to v rádiu, když jsem ho zapnul. Vešel jsem do obchodu a hrálo to na přehrávači. Šel jsem trénovat a div se, opět zde zněla tato píseň.“

10. Najednou vás zastihne klid a mír

Často na nás dohlížejí a poskytují oporu naši blízcí, kteří tady už nemohou být s námi. Procházíte-li těžkým obdobím a najednou se cítíte lehce a klidně, podporuje vás zesnulý duch.

Pokud se vám článek líbil, nezapomeňte jej sdílet se svými přáteli!