Tohle si zaslouží LIKE! Po 75 letech k sobě opět našli cestu. Chtějí spolu žít už navždy. Podívejte se, jak jsou dnes spolu šťastní

Publikováno 9. 3. 2024

Vzpomínky na první setkání a školní lásku

Billovy vzpomínky na společné chvíle ve školním autobusu, kde mu Joanne vždy uvolnila místo vedle sebe, jsou stále živé. Tyto chvíle vedly k postupnému prohlubování jejich vzájemné náklonnosti, která se nezměnila ani v době, kdy Joanne odjela na univerzitu a jejich vztah oslabil. Přestože si oba našli nové životní partnery, osud je po desetiletích opět svedl dohromady.

Nový začátek po sedmdesáti letech

V roce 2022 Joanne začala organizovat sraz spolužáků, což jí umožnilo znovu se spojit s Billem. Jejich setkání po tak dlouhé době bylo plné emocí a potvrdilo, že jejich city jsou silnější než kdy dříve. Od té doby spolu tráví většinu času, jako by byli manželé, a dokonce získali obdiv a podporu od cizích lidí i od svých rodin. Bill a Joanne si společně užívají každodenní činnosti, jako jsou hraní karet, luštění křížovek a procházky venku. Jejich láska je tak inspirativní, že se stali předmětem obdivu i u mladších generací.

I když zatím neplánují společné bydlení nebo sňatek, jejich prioritou je být spolu.


Symboly lásky, které přetrvaly desetiletí
Joanne opět nosí zelený náramek, který jí Bill daroval před mnoha lety. Tento náramek je nejen symbolem jejich dlouholeté lásky, ale i pevného rozhodnutí trávit zbytek života společně. Příběh Billa a Joanne je dokladem toho, že pravá láska může překonat i nejdelší časovou vzdálenost a znovu rozkvést s nečekanou silou.