Toto je největší tajemství rychlého hubnutí. Díky tomuto triku půjdou kila dolů i bez hladovění
Novinkov.cz

Dnes má svátek Radek, zítra Leona


Toto je největší tajemství rychlého hubnutí. Díky tomuto triku půjdou kila dolů i bez hladovění

Publikováno 8. 6. 2022
Autor:

Pokud jste se pokoušeli alespoň jednou v životě zhubnout, pravděpodobně jste narazili na množství protichůdných informací, avšak všechny s nejasným výsledkem. Tento postup již pomohl zhubnout mnoha lidem a proto se chceme s vámi podělit o cenné rady, které fungují!

1. Ráno začněte dvěma sklenicemi čisté vody , které vypijete na lačný žaludek. Můžete přidat pár kapek citrónové šťávy. Pomůže to nastartovat metabolismus.

2. Nevynechejte snídaně a konzumujte je cca 10 – 15 minut po vypití vody a nejdříve 20 minut po probuzení! Ideální snídaně obsahují vařená vejce a různé neslazené obilniny.

3. Dodržujte zásadu, že 30 minut po jídle nepijte. Umožní to rychleji vstřebání živin a tato pitná pauza prospěje i trávení.

4. Ideální čas na večeři je 3 – 4 hodiny před spaním.

5. Naučte se milovat střídavou sprchu. Zlepšuje krevní oběh, zrychluje metabolismus a někdy pomůže i s celulitidou, protože celkově prospívá pokožce.

6. Jídlo důkladně žvýkejte. Je to důležitější, jak se na první pohled zdá. Čím lepší jídlo pózujete, tím snadněji ho tělo stráví. Vyhnete se tak Těžební a žaludečním potížím.

(Otevřete si pokračování článku níže)
Pokračování článku si otevřete níže.