Toto jsou důležité věci, které byste nikdy neměli dělat s věcmi zesnulých. Na toto si dejte pozor!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Patricie, zítra Radomír

Svátek má Patricie, zítra Radomír


Toto jsou důležité věci, které byste nikdy neměli dělat s věcmi zesnulých. Na toto si dejte pozor!

Publikováno 5. 6. 2022
Autor:

Mnoho lidí tvrdí (i když nedokáží vysvětlit podstatu jevu), že všechny věci patřící člověku akumulují jeho energii, včetně samozřejmě negativní energie. „Pokud budeš nosit hadřík mrtvé opory, bude tě to bolet, tvůj život tě vezme!“ – střílejí například ty podivné, kteří si přáli vzít graf mrtvých opor jako suvenýr.

Smrt jsou dveřmi pro duši

Pravidlo, na rozdíl od jazyka, odkazuje na smrt muže s rouháním: toto je posvátný akt. Pro ty, kteří se nebojí a ve smrti někoho jiného vidí svou budoucí smrt: „Vše, co žijeme, je jako květina, kouř je dobrý a dobrý …“ ona v Božím království.

Za tímto účelem umírající náčelníci četli modlitby a modlitby, posilovali ji a připravovali na přechod do jiného světa a zaháněli zlé duchy. Kněz doprovází umírajícího, přijímá jeho Tělo Kristovo a poté, co zemře, bude zpívat a sloužit panichidě. To vše se děje s láskou a něhou ve vztahu k člověku, k jeho duši a tělu.

Publikovat věci – kvůli duši

Co dělají ortodoxní křesťané s věcmi mrtvých lidí?

Nespojují s nimi žádné přijetí, víru a víru – to vše je neslučitelné s vírou v Boha a vydává úplně první zprávu: „Já jsem Bůh, Bůh je Bůh“.

Muž, bez ohledu na to, jaký byl – dobrý nebo zlý, zemřel, jeho duše byla poslána k Bohu a on, ani jedna z jeho věcí, se nemůže stát zdrojem jakési „encyklopedie“; co s nimi, každý se rozhodne sám.

(Otevřete si pokračování článku níže)

⇊ Článek si OTEVŘETE níže ⇊