Vědci provedli experiment, díky kterému zjistili, že život po smrti opravdu existuje Vědci provedli experiment, díky kterému zjistili, že život po smrti opravdu existuje

Vědci provedli experiment, díky kterému zjistili, že život po smrti opravdu existuje

Publikováno 10. 10. 2020

Tohle je velice zajímavé téma, které se podařilo rozluštit. Světlo na konci tunelu? Život po životě? Nesmrtelnost? Něco na tom podle podle jedné pozoruhodné studie je. A to doslova. Neexistuje nejspíš náboženství, které by nepracovalo s nějakou formou posmrtného života. Teprve moderní západní civilizace tuto představu odvrhla jako překonanou a nevědeckou. Ale my se na to dnes podíváme z jiné stránky.

Ano přesně tak. Před lety byly zveřejněny výsledky největší studie, která na toto téma kdy vznikla. Shromáždit data pro ni trvalo čtyři roky a probíhala na univerzitě v britském Southamptonu. Vědci (zejména neurovědci, ale v týmu byli i psychologové a chirurgové) zkoumali více než 2000 osob, které v poslední době zažily zástavu srdce. Co přesně zjistili a jaký je život po smrti? Podívejte se na pokračování článku níže pod tento text do naší fotogalerie.

⇊ Více v galerii ⇊zdroj: tynavody.cz