Vendula Pizingerová se odhalila v plavkách. Ukázala své krásné křivky a fanoušci žasnou

Publikováno 3. 6. 2024
Autor:
Foto: youtube.com/Koláž: novinkov.cz

Vendula Pizingerová odhaluje svoji cestovatelskou vášeň v Maroku: Inspirativní dobrodružství a přátelské setkání s africkými zvířaty

Vendula Pizingerová, respektovaná prezidentka nadačního fondu Kapka naděje a ikonická osobnost české filantropie, je také známá svou neúnavnou vášní pro cestování. Její poslední výprava ji zavedla do exotického Maroka, kde se opět projevila její nezdolná chuť objevovat nové kultury a prostředí. Tentokrát se k ní připojil její manžel Josef a synové, což dodalo cestě rodinný rozměr. Na zasněných plážích a v atraktivních lokalitách severoafrické země se nechala zvěčnit v plavkách, čímž zaujala nejen své fanoušky, ale i širokou veřejnost.

Vendula s přáteli podnikla nejednu dobrodružnou výpravu do marocké pouště, kde ji fascinovala nezkrotná krása africké divočiny. Účastníci expedice tak měli jedinečnou příležitost spatřit africká zvířata v jejich přirozeném prostředí. Vendula se o své zážitky ráda podělila na sociálních sítích, kde nezapomněla na své početné fanoušky. Její fotografie v plavkách, zachycující štíhlé křivky a postavu, by mohly mnohé ženy o generaci mladší závidět.

Podívejte se na ni.