Věra Mikulcová se pomalu ale jistě mění v chlapa: Dnes připomíná proplešatělého strýce

Věra Mikulcová se pomalu ale jistě mění v chlapa: Dnes připomíná proplešatělého strýce

Publikováno 1. 7. 2021
Autor:
foto: facebook.com
+ 12 fotek+ 12 fotek

Věru Mikulcovou zná pravděpodobně každý a pokud ne, dovolte nám, abychom vám ji v rychlosti představili. Věra Mikulcová (39) patří mezi nejznámější české bodybuilderky, která se dokonce nebála přiznat, že bere steroidy, které jsou podle ní nedílnou součástí tohoto sportu. 

 

„Když chcete něco dokázat, nejenom v kulturistice se musí tyhle věci užívat. Není to nic, co by kdo nevěděl,“ uvedla v minulosti Mikulcová. Jak už to tak ale bývá, a jak se všeobecně ví, doping rozhodně není zdravý, nese sebou mnoho zdravotních rizik a právě ta se podepisují i na Věře, které pomalu, ale jistě začínají ubývat vlasy. Věra se přitom kulturistice věnuje už více než 20 let. K tomuto sportu jí přivedla skutečnost, že byla v mládí při těle a tak se rozhodla se sebou něco udělat. Na sportu se víceméně stala závislou a tělocvična je její druhý domov, ze kterého vždy nerada odchází.

Posilování se pro ní stalo vášní a posilovala tak často a dlouhou, že jednoho dne dosáhla svého fyzického vrcholu. Právě v takový moment se většinou kulturista uchýlí k nejrůznějším suplementům a dopingu ve formě steroidů. „Bez dopingu by to na nejvyšší úrovni nešlo, neznám nikoho, kdy by to mezi profesionály nevyužíval,“ řekla kulturistka v rozhovoru pro DVTV. „Žádný profesionální sport se bez toho neobejde,“ myslí si Mikulcová a dodala, že jde o její názor. V samotné kulturistice je doping navíc povolen a používá se pravidelně. „Když to má sportovec v hlavě srovnaný, dá se doping udržet v únosné míře. Dnes jsou i doktoři, kteří se tím zabývají a radí těm profesionálům, jak se udržovat a co používat,“ vysvětlila Mikulcová.

Jak jsme již zmiňovali, Věře pomalu ubývají vlasy a dneska spíš připomíná pomalu plešatějícího strýce. Kromě toho má kvůli steroidům zatížený organismu a to především orgány.

A jak dnes Věra vypadá? Podívejte se do naší galerie.