Veronika Gajerová prozradila pravdu o svých obrovských dluzích: měla obavy, že jí unesou děti
Novinkov.cz

Dnes má svátek Jaromír, zítra ZlataVeronika Gajerová prozradila pravdu o svých obrovských dluzích: měla obavy, že jí unesou děti

Publikováno 1. 7. 2021
Autor:
+ 6 fotek+ 6 fotek

Herečka Veronika Gajerová už otevřeně mluví o svých dluzích, kterých měla několik milionů korun. Mnoho diváků ji zná díky tomu, že hrála v populárním seriálu Ordinace v růžové zahradě. V minulosti jí výrazně pomohla instituce insolvence a soudní oddlužení. Díky tomu nyní nemusí platit úroky. Píše o tom server Super.cz.

Herečka spolu se svou dcerou Eliškou přišla na soustředění finalistů soutěže Anděl mezi zdravotníky. Tam měla vyfotit jednu stránku do kalendáře.

Veronika Gajerová vzpomíná na minulost a říká, že tehdy byla úplně vyčerpaná. Podle svých slov si musela odpustit, že se ocitla v takové situaci. „Už jsem nechtěla být, hledala jsem most, ze kterého skočím,“ přiznala Veronika Gajerová pro Super.cz. Nyní pracuje jako zahradnice, ale kariéru herečky úplně neopustila.

Nyní splácí insolvenci. Vysvětlila, že její dluh nebyl ve skutečnosti několik milionů, ale zhruba 750 tisíc Kč, vše ostatní byly úroky. Každý měsíc splácí 6,5 tisíce Kč a podle svých slov musí splatit dalších zhruba 600 tisíc Kč. Je velmi vděčná svému advokátovi, který jí velmi pomohl. Herečka si myslela, že skončí ve vězení, nicméně zůstala na svobodě a nemusí platit úroky, jejichž výše už byla obrovská.

Nyní jí pomáhá celá její rodina, a to její přítel spolu s jejím synem Kryštofem, který také pracuje. Dcera Eliška chodí s maminkou na brigády. Když byla přísná opatření a omezení kvůli epidemii koronaviru a nemohla pracovat jako herečka, musela stejně splácet dluh. Navíc neměla nárok na příspěvek.

Také Veronika Gajerová si vzpomněla na časy, kdy půjčovala peníze od svých kolegů. Potřebovala ty peníze, aby zaplatila úroky. Někteří lidé psali, že peníze nevrátila, ale tvrdí opak, že většinu peněz jim vrátila. „Bylo to hrozné. Sprejeři mi čmárali po domě, vyhrožovali mi a chtěli mi unést děti. Vše, co jsem vydělala, jsem dala na úroky,“ vzpomíná na tehdejší dobu Veronika Gajerová. Peníze si podle ní půjčovala jen od legálních firem.

Podívejte se do galerie níže.Doporučené k přečtení: