Veronika Žilková odhalila pravdu o stěhování! Skutečný důvod vás zaskočí

Publikováno 3. 6. 2024

Veronika Žilková oznámila tento týden svým fanouškům, že se stěhuje. Na první pohled se zdálo, že jde o velkou změnu. Herečka své příznivce informovala o tomto kroku na svém Instagramu. „Dnes po sedmé hodině rychlé cvičení páteře, naposled z mé kuchyně, protože se stěhuju,“ uvedla Žilková.

Fanoušci okamžitě začali spekulovat, kam se jejich oblíbená herečka přesouvá. V dalším příspěvku, ve kterém pokračovala se svým cvičebním programem, naznačila, že je stěhování náročné. „Máte stres jako já? Hokej nikoliv v TV, ale ve svém životě? Zacvičte si se mnou sedm minut a bude vám líp,“ vzkázala svým sledujícím.

Pravda o stěhování

V krátkém rozhovoru pro deník Blesk Žilková vysvětlila, že stěhování není tak dramatické, jak by se mohlo zdát. „Nikam. Jen si s Vincou měníme půlky domu,“ uvedla Žilková, čímž odkryla pravý důvod škatulat mezi ní a jejím synem Vincentem.

foto: instagram.com

Odpověď na otázky ohledně bývalého manžela

Někteří fanoušci se domnívali, že stěhování může souviset s rozpadem manželství s hereckým kolegou Martinem Stropnickým. Žilková však tuto spojitost rázně odmítla. „Já toho pána neznám. Vůbec nevím, o kom mluvíte,“ reagovala herečka na dotaz ohledně jejího bývalého manžela.

Změna bydlení Veroniky Žilkové se tedy ukázala jako méně dramatická, než se na první pohled zdálo. Namísto velkého stěhování jde jen o vnitřní změnu v rámci jejich domu, kde si pouze přemisťuje mezi různými částmi nemovitosti se svým synem.