Vídeň je v šoku: Byla brutálně zavražděna teprve 13letá dívka. Zadrženi byli dva mladí Afghánci
Novinkov.cz

Dnes má svátek Zdeněk, zítra Milena


Vídeň je v šoku: Byla brutálně zavražděna teprve 13letá dívka. Zadrženi byli dva mladí Afghánci

Publikováno 1. 7. 2021
Autor:
+ 6 fotek+ 6 fotek

Opravdu otřesný případ, který se odehrál ve Vídni, obletěl celý svět. Vyšetřují ho policisté ve Vídni, kteří v sobotu byli přivoláni k bezvládnému tělu 13leté dívky, kterou našli náhodní kolemjdoucí. Dívka měla být surově zmlácena a následně udušena. 

Od soboty policie pátrala po podezřelých, nakonec byli zadrženi dva mladíci původu z Afghánistánu. Mrtvou dívku našli kolemjdoucí v sobotu ve vídeňské čtvrti Donaustadt. Tělo teprve třináctileté dívky mělo být ošklivě pomláceno a opřeno o strom. Jelikož policie u dívky nenašla žádné doklady, které by pomohli policii s identifikací, musela policie zveřejnit podrobný popis oběti. Na policii se poté přihlásili dívky rodiče, kteří svou dceru identifikovali.

Pitva odhalila, že byla dívka brutálně zbita a následně udušena. Dokonce mohla být také pod vlivem drog. Nikdo si nedokáže představit, jakou obrovskou bolestí si musela dívka před svou smrtí projít. Celé její tělo bylo plné modřin a podlitin. Vražda se podle pitvy nestala na místě, kde bylo tělo nalezeno. Policie momentálně předpokládá, že byla dívka uškrcena v cizím domě nebo bytě. Momentálně policie vyslýchá dva mladé Afghánce, které zadržela. Mladíci mají 16 a 18 let, oba mají přitom kriminální minulost. Mělo jít o drogové a násilné delikty, starší z dvojice si už údajně pobyl ve vazbě.

Navštivte naší galerii: