Víte, že na světě máme 8 druhů mužského přirození? Viděli jste je všechny? 
Novinkov.cz

Dnes má svátek Hugo, zítra Erika


Víte, že na světě máme 8 druhů mužského přirození? Viděli jste je všechny? 

Publikováno 3. 2. 2023
Autor:

Banán.

Ve vzpřímené poloze visí dolů a hrbí se. Například banán, který často smutně připomíná.

Kladivo

U kladívka je špička p*nisu větší než zbytek p*nisu, takže může ženu uspokojit ve většině poloh. Nedoporučujeme však do něj mlátit kladivem.

Céčko

Ve vzpřímené poloze je zahnutá doprava a připomíná tvar písmene C. Baví se s ní, dokud nedojde k nehodě, což se v tomto případě stává poměrně často.

Houby

Vypadá jako kladivo, jen je podstatně kratší. Zajímavostí je, že to byl právě majitel hřibu, kdo vymyslel rčení, že i malý hřib může udělat velké divadlo. Oklamal miliony žen.

Tužka

Užší a delší. Ve vzpřímené poloze stojí dokonale rovně a vzpřímeně. S*x s tužkou může být pro ženy někdy bolestivý, protože kvůli své délce může snadno zasáhnout děložní čípek.

Okurka

Silnější tělo p*nisu, postupně se zužující k malé zaoblené hlavičce. Hluboký průnik s ním není obtížný, ale v žádné pozici příliš nevyniká, a proto je považován spíše za slabou figuru.

Tlusťoch

Velmi krátký, ale velmi široký. Tento p*nis není často k vidění v akci, a když už se tak stane, nepřináší ani jedné straně mnoho potěšení.

Svalovec

Erekci poznáte podle zduřelých žil po celé délce p*nisu. Lze ji tedy použít na všechny výše uvedené formy. Dámám se obvykle líbí pohled na takto napumpovaný p*nis, který je zjevně připraven k akci.