Vladimir Putin je brutálně bohatý! Z toho, co všechno vlastní, se vám protočí oči!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Jan, zítra Ivan

Svátek má Jan, zítra Ivan


Vladimir Putin je brutálně bohatý! Z toho, co všechno vlastní, se vám protočí oči!

Publikováno 6. 6. 2022
Autor:

Rusko-ukrajinský konflikt nabírá na obrátkách. Představitelé států sdružených v NATO odsoudili poslední kroky ruského prezidenta Vladimira Putina, který v pondělí oznámil uznání separatistických oblastí na východě Ukrajiny – Spojené státy a Evropská unie následně zareagovaly prohlášením, že za tento krok uvalí na Rusy sankce.

Putin se sice rád chlubí, jak je skromný, opak je ovšem pravdou. Jaký je majetek ruského prezidenta?

Vladimira Putina není třeba představovat. Jméno ruského prezidenta se v posledních dnech a týdnech vzpomíná zejména pro rusko-ukrajinský konflikt, který napjatě sleduje celý svět. Mnozí se obávají možné války, o které se mluví. Vývoj událostí má rychlý spád. V pondělí totiž Putin ve svém projevu oznámil uznání separatistických oblastí na východě Ukrajiny. Evropská unie i Spojené státy americké z toho důvodu začaly mluvit o sankcích vůči Rusku, na což Putin zareagoval vysláním vojáků na východ Ukrajiny.

O Putinovi však kolují zvěsti, že je nejbohatším člověkem na planetě. A to i přesto, že tvrdí, že je skromný. Jeho slova však zřejmě nekorespondují se skutečností. Například, v roce 2019 Putin deklaroval příjem v hodnotě 135 tisíc dolarů (necelých 120 tisíc) a v majetkovém přiznání přiznal dva velké byty v Petrohradu a Moskvě, tři auta, z toho jedno žluté Lada Niva a jeden karavan. Následně se však převalilo, že Putin vlastní kromě zmíněných nemovitostí a aut i dva obrovské paláce – jeden na břehu Černého moře, který se pyšní vlastními vinicemi a přistávacími plochami pro helikoptéry, či obrovský palác u Moskvy, který má být dvakrát tak velký jako Buckinghamský palác královny Alžběty II

(Otevřete si pokračování článku níže)

⇊ Článek si OTEVŘETE níže ⇊