Vlaďka Erbová ukázala svou ideální postavu. Fanouškům se okamžitě zatajil dech!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Dobroslav, zítra Norbert


Vlaďka Erbová ukázala svou ideální postavu. Fanouškům se okamžitě zatajil dech!

Publikováno 10. 7. 2022
Autor:

Exmodelka Vlaďka Erbová se snaží neustále držet ve formě a musíme uznat, že jít o jde skutečně dobře. V showbyznysu ji sice moc nevídáme, ale naštěstí je aktivní na sociálních sítích, kde sdílí novinky ze svého života.

Jednou z nich je také ta, že se nedávno vydala na dovolenou. Při této příležitosti se rozhodla pochlubit novými fotografiemi na kterých vypadá opravdu úžasně. Vlaďka Erbová je známá svým krátkým účesem a také velkým poprsím. Je to bývalá modelka, i tak si stále drží perfektní formu. To dokazují i její nové fotografie na sociálních sítích, na kterých je v plavkách u moře. Na dovolenou se rozhodla jet se svým synem. K fotkám se také rozhodla přidat i několik vtipů. „Žena si nechává věštit u kartářky. ‚Zítra vám zemře muž.‘ ‚To vím, ale podívejte se, jestli mě zavřou,“ napsala pod fotografiemi. Samozřejmě si v komentářích vysloužila mnoho pěkných komentářů a pobavených smajlíků díky přidaným vtipům. Jde vidět, že má skutečně dobrou náladu.

Ne vždy tomu tak ale bylo. Mohl za to především vztah s ex fotbalistou Tomášem Řepkou, který je otcem jejího syna Marcuse. Vlaďka musela vyžadovat alimenty u soudu, Řepka nakonec musel jít i do vězení. Zveřejňoval totiž erotické inzeráty a k nim přidával Vlaďky číslo.

Podívejte se níže na to, jak úžasně Vlaďka Erbová vypadá!