Vojta Kotek promluvil o těžké nehodě: Jsem rád, že chodím. Na motorku už nikdy nesednu!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Vavřinec, zítra Zuzana

Svátek má Vavřinec, zítra Zuzana


Vojta Kotek promluvil o těžké nehodě: Jsem rád, že chodím. Na motorku už nikdy nesednu!

Publikováno 4. 7. 2021
Autor:

+ 7 fotek+ 7 fotek

Vojta Kotek se v létě minulého roku málem podíval smrtce do očí a uvědomil si, že každý z nás je smrtelný. Zranění, které během nehody utrpěl, byla mnohem vážnější, než se ze začátku zdálo, prozradil v rozhovoru pro pořad 7 Pádů Honzy Dědka. 

 

V srpnu minulého roku měl Vojta Kotek nehodu na Táborsku. Seděl na motorce a po těžkém nárazu skončila na JIP traumatologického oddělení. Poté musel být převezen na úrazovou chirurgii. Několik týdnů musel nosit krunýř kvůli páteři. Kvůli nehodě přišel i o roli. Ve zmíněném rozhovoru přiznal, že zranění byla mnohem vážnější, než si myslel. Taktéž prozradil, že na sebe od té doby dává větší pozor a na motorku už nesedá. „Nejezdím, nechávám se vozit. Dávám na sebe pozor. Motorka je ve šrotu. Jsem rád, že chodím a že jsem tady. Že jsem mohl dál dělat svoji práci, protože jsem sem taky mohl dojet na kolečkovém křesle,“ sdělil v rozhovoru v pořadu 7 Pádů Honzy Dědka.

Neštěstí ve hře, štěstí v lásce. Přesně tak by se dal definovat život Vojty Kotka, který u žen boduje a má dokonce i novou přítelkyni. Ve hrách a soutěžích se mu ale nedaří. Ne, že by neměl dostatek znalostí a vědomostí, ale jednoduše nemá štěstí. V soutěži Máme rádi Česko ho neustále poráží Jakub Prachař. „Nikdo nám nevěří, že to není nafejkované. Fakt není! Já dělám, co můžu. O Jakubovi se ví, že sem tam zajde do casina. Zažil jsem s ním pár momentů, kdy majitelé casin pláčou, protože je pan Prachař vybral,“ vysvětlil v rozhovoru pro 7 Pádů Honzy Dědka.

„Točili jsme spolu Padesátku ve Špindlu, Kuba tam šel do nějakého non-stopu. Něco tam mačkal a vyhrál asi sto tisíc. Byly tři ráno. Chtěl si to vybrat a paní, která tam obsluhovala, zbledla a volala majiteli toho non-stopu. Vzbudila ho a zašeptala mu do telefonu, že je tam pan Prachař a vyhrál sto litrů. Prachař si tu hodinku počkal, majitel přijel a vysolil to,“ pobavil Honzu Dědka historkou Vojta Kotek.

Podívejte se do naší galerie na to, jak dnes Vojta Kotek vypadá: