Vyberte si jeden prstýnek a ten o vás prozradí, jaký jste ve skutečnosti člověk!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Jan Hus, zítra Bohuslava

Svátek má Jan Hus, zítra Bohuslava


Vyberte si jeden prstýnek a ten o vás prozradí, jaký jste ve skutečnosti člověk!

Publikováno 8. 6. 2022
Autor:

Každá žena má alespoň jeden prstýnek. Některé předtavitelky něžného pohlaví prsteny přímo sbírají. Jedny dávají přednost něžným zlatým ozdůbkám, zatímco jiné si potrpí na masivní stříbrné prsteny nebo zas drahou, elegantní bižuterii.

To, čemu každá z nich dává při výběru prstenu přednost, může leccos povědět o nich samotných.

Zkuste si na obrázku vybrat prstýnek, který se vám nejvíce líbí. Můžete si pak přečíst, co vaše volba prozradila.

Prsten číslo 1

Takovému druhu prstenu dávají přednost lidé hrdí a přímí. Jsou otevření a nebojí se říci přímo svůj názor. Pokud se snad někoho dotknou, umějí se omluvit. Bývají to velmi milé, hovorné ženy beze stopy nějaké povýšenosti. Jsou zkrátka takové, že si neberou servítky a když je někdo nezaujme, dají to bez urážky najevo. Jestliže se jim někdo zalíbí, umějí ho naopak dokonale okouzlit. Přátelé je milují a muži zbožňují.

Prsten číslo 2

Osoba romantická a skutečně velmi ženská, to říká volba tohoto prstenu. Vše, o čem snívá, se jí splní. Je půvabná a graciézní. Společnost ji miluje pro její věčný úsměv. Partner takové ženy si může libovat, neboť je to skvělá hospodyně a ideální milenka. Svou něžnost a ženský styl projevuje nejen chováním, ale i výběrem oblečení či úpravou domácnosti.

(Otevřete si pokračování článku níže)

⇊ Článek si OTEVŘETE níže ⇊