Novinkov.cz

Dnes má svátek Pankrác, zítra Servác

Svátek má Pankrác, zítra Servác


Vzpomínáte si na tuto hvězdu z Pobřežní hlídky? Dnes byste ji nepoznali: Yasmine Bleethová přibrala a herectví pověsila na hřebík

Publikováno 7. 4. 2021
+ 15 fotek+ 15 fotek

Každý herec či herečka se vypořádává se slávou jinak. Jiní se o sebe starají a neustále pracují na své kariéře, jiní zleniví a přestanou se o sebe starat. Televizním divákům se zapsala do paměti jako krásná záchranářka Caroline Holdenová z kultovního seriálu Pobřežní hlídka. Řeč je o herečce Yasmine Blleth (52), která svou krásou vyrážela dech. 

Dnes už by vám Yasmine dech nejspíš nevyrazila. Kdysi tomu ale tak bylo – krásné křivky, kvůli kterým mnoho žen žárlilo a muži padali do kolen. Tak tomu bylo v době natáčení Pobřežní hlídky, ale čas skutečně letí a vše se změnilo. Od natáčení uběhlo už mnoho let a proměna kdysi velmi oblíbené herečky, která svou krásou vyrážela dech, je více než neuvěřitelná a zarážející. Bývalá filmová hvězda Yasmine Bleethová studovala na United Nations International School v New Yorku a kromě herectví se věnovala i modelingu. V roce 1989 musela bojovat s rakovinou prsu, což pro ni byla obrovská rána, stejně jako by byla pro každou ženu. Bylo jí tehdy 21 let. Dostala se do depresí a začala tak odmítat veškeré nabídky. Až po čase se dokázala vrátit do běžného života a dokonce se jí naskytla životní nabídka – zahrát si v seriálu Pobřežní hlídka, načež kývla a zahrávala si roli Caroline Holdenové, sestry Stephanie Holdenové v podání Alexandry Paulové (57). Jenže vše má svůj konec a seriál po 57. epizodách pro ni skončil. A stejně tak skončila i kariéra Yasmine, která údajně začala brát drogy. Právě to mělo zapříčinit konec jejího hraní ve zmíněném seriálu. V roce 2001 byla zatčena na dálnici za řízení pod vlivem drog. Po 17 letech, co se představitelka Caroline Holdenové rozhodla odejít z Hollywoodu, ale paparazzi si k ní cestu opět našli. A podařilo se jim vyfotit, jak dnes vypadá. Její proměna je skutečně zarážející.

Podívejte se na to, jak dnes herečka vypadá: