Záběry z tajné svatby Vojty Kotka: Přijel v broukovi, nevěsta vyšla z ikonické dodávky. A má být těhotná!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Berta, zítra Jaromír

Svátek má Berta, zítra Jaromír


Záběry z tajné svatby Vojty Kotka: Přijel v broukovi, nevěsta vyšla z ikonické dodávky. A má být těhotná!

Publikováno 1. 7. 2022
Autor:

+ 6 fotek+ 6 fotek

Z Vojty Kotka je ženáč, ale to rozhodně není tou největší novinkou. Brzy se z něj totiž stane táta! Informuje o tom web express.cz

Svou svatbu organizoval již dopoledne nedaleko Orlíku v pantoflích a u baru. Již ve 3 hodiny odpoledne ale začala nádherná veselka. Na té se však nevěsta musela veselit pouze za pomocí nealkoholických nápojů. Čeká totiž dítě a slavný herec se tak brzy stane otcem.

Svatba začala ve tři hodiny odpoledne, den před začátkem festivalu v Karlových Varech. Ten se odehrává nedaleko Orlíku. Kotek si dal se svatbou záležet a už před obřadem vše do posledního detailu organizoval tak, aby byl výsledek co nejlepší. Vše zvládl pouze v pantoflích a bílé košili ve stanu, který se nacházel na schované louce v lesích. Obřad měl začít ve tři hodiny odpoledne, ale nakonec se kvůli menším průtahům musel o chvilku posunout. Když se všichni sešli, společně si na novomanžele připili a následně sledovali jejich příjezd. A musíme říct, že ten byl tedy velkolepý. Vojta Kotek přijel broukem, jeho nevěsta Radana zase ve staré dodávce. Společně si pak řekli své ano a následně si vyměnili slib a manželský polibek. Nechyběl také muž převlečený za náčelníka Vinnetoua, který nabídl novomanželům dýmku míru. Vojta Kotek si následně svou nevěstu odvezl v ikonickém voze a vyjeli si na romantickou projížďku.

Podívejte se na fotografie ze svatby níže: